Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 01:06 | London, Jul 22 23:06 | New York, Jul 22 19:06
Shanghai, Jul 23 07:06 | Tokyo, Jul 23 08:06 | Sydney, Jul 23 10:06

Уряд планує створити Держфонд регіонального розвитку

Уряд планує створити Держфонд регіонального розвитку
8 лютого 2011 в 11:23 - Ілона Чіркова


Уряд планує створити Держфонд регіонального розвитку

Створення такого фонду передбачено в рішенні Ради регіонів щодо реформи регіонального розвитку в 2011 році.Рішення Ради регіонів підписано президентом України Віктором Януковичем. Текст документа розміщений на сайті голови держави в понеділок.

Зокрема, Рада регіонів рекомендувала Кабінету міністрів та іншим органам державного управління розробити План дій з реформування державного управління регіональним розвитком в Україні, в якому повинно бути передбачено створення Держфонду регіонального розвитку.

Згідно з документом, пріоритетом реформи регіонального розвитку в 2011 році буде удосконалення системи управління регіональним розвитком в Україні.

Кабміну в тримісячний термін рекомендовано підготувати Програму реформування системи державного управління регіональним розвитком в Україні.

Крім того, рекомендовано розробити законопроект щодо державної регіональної політики, який би відповідав європейським стандартам, нормам і принципам, і подати його в першій половині 2011 року на затвердження Верховної Ради.

Кабміну також рекомендовано провести консультації з представництвом ЄС в Україні та іншими профільними організаціями щодо надання з боку ЄС технічної допомоги в питаннях реформування системи державного управління регіональним розвитком.

Згідно з документом, облдержадміністрації повинні в тримісячний термін розробити і затвердити річні та середньострокові плани реалізації Стратегій регіонального розвитку.

Повинна бути також здійснена інвентаризація інвестиційних можливостей регіонів, а в тримісячний термін - визначено пооб‘єктний перелік активів (земельних ділянок, нерухомості), необхідних для реалізації національних об‘єктів.

Крім того, згідно з документом, будуть визначені пілотні області для відпрацювання моделей комплексного розвитку регіонів.

Уряд планує створити Держфонд регіонального розвитку


Новини Статті Аналітика
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Уряд змінює порядок реєстрації безробітних Уряд змінює порядок реєстрації безробітних Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Кабмін збільшив статутний капітал Кабмін збільшив статутний капітал "Нафтогазу" на 5 млрд грн. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті