Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:36 | London, Jul 21 06:36 | New York, Jul 21 02:36
Shanghai, Jul 21 14:36 | Tokyo, Jul 21 15:36 | Sydney, Jul 21 17:36

Україна має хороші перспективи в галузі видобутку сланцевого газу

Україна має хороші перспективи в галузі видобутку сланцевого газу
22 листопада 2010 в 18:37 - Уляна Роїк


Україна має хороші перспективи в галузі видобутку сланцевого газу

Додаткові інвестиції в нафтовий сектор України можливі лише за кардинальних змін середовища і правил, за якими він працює.   Таку думку висловив в інтерв‘ю "Економічній правді" голова ради директорів групи компаній "Ренова" (що є акціонером російсько-британської компанії ТНК-ВР).

На питання про причини реструктуризації бізнесу ТНК-ВР в Україні він відповів, що український нафтовий сектор ще переповнений різними "сірими" схемами, з якими урядові потрібно боротися.

Разом з тим він розповів про плани компанії з видобутку сланцевого газу в Україні. Зокрема, в найближчі два роки ТНК-ВР проведе детальне геологічне вивчення можливостей, пов‘язаних з видобутком газу.

На його думку, за рахунок налагодження внутрішнього видобутку сланцевого газу, Україна може отримати істотний внутрішній ресурс цього палива. А для такої великої економіки, як українська, це стане дуже важливим фактором.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Бізнес групи ТНК-ВР в Україні представлений наступними підприємствами:
- ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" - керуючий центр, оптова торгівля нафтопродуктами на внутрішньому і зовнішньому ринках, проведення координованої інвестиційної політики, забезпечення максимальної ефективності використання активів;
- ЗАТ "ЛИНІК" (Лисичанський НПЗ) - переробка нафтової сировини і виробництво нафтопродуктів;
- СП ТОВ "Кершер" - роздрібна торгівля нафтопродуктами через мережу АЗС, управління автозаправними комплексами (АЗК).

 

Україна має хороші перспективи в галузі видобутку сланцевого газу


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті