Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 19 07:17 | London, Sep 19 05:17 | New York, Sep 19 01:17
Shanghai, Sep 19 13:17 | Tokyo, Sep 19 14:17 | Sydney, Sep 19 16:17

У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки

У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки
9 травня 2011 в 09:17 - Роман Зайцев


У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки

За підсумками першого кварталу 2011 року можна констатувати, що економіка України продовжує відновлюватися після глибокого падіння в 2009 році і початку відновлення в 2010 році.Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Триває процес відновлення, і результати першого кварталу нам це підтверджують", - наголосив Максюта.

Заступник міністра зазначив, що за перші три місяці 2011 року обсяг промислового виробництва зріс на 9,7%, що стало можливим завдяки зростанню експортоорієнтованих галузей і переробної промисловості.

За словами Максюти, індекс споживчих цін у першому кварталі 2011 року склав 3,3%, тоді як за аналогічний період 2010 року - 4,7%.

"Ми сподіваємося, що до кінця року ми утримаємося в запланованому показнику - 8,9%", - наголосив він.

Заступник міністра також повідомив, що за січень-березень 2011 року зафіксовано зростання сільського господарства на рівні 5,3%.

Разом із тим, у січні-березні зафіксовано зростання будівництва на рівні 6,8%, яке протягом останніх років демонструвало падіння.

"Частково це обумовлено інтенсифікацією підготовки до Євро-2012, а також загальним пожвавленням будівництва і політикою уряду, яка спрямована на те, щоб активізувати інвестиційну діяльність, як на центральному, так і на місцевих рівнях", - підкреслив він.

Крім того, за словами Максюти, в країні знижується рівень безробіття, а середній рівень номінальної зарплати за вказаний період зріс на 19,9% і склав 2289 гривень.

"Поліпшується фінансове становище підприємств. У цілому ми маємо передумови для подальшого економічного зростання", - підкреслив заступник міністра, додавши, що в 2011 році очікується зростання економіки на 4,5%, а в 2012 - більше 6%.

"Але й ці показники є для нас недостатніми і ми хотіли б зробити все можливе, щоб їх поліпшити", - наголосив він.

У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті