Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 04:05 | London, Mar 20 02:05 | New York, Mar 19 22:05
Shanghai, Mar 20 10:05 | Tokyo, Mar 20 11:05 | Sydney, Mar 20 13:05

Ціни виробників промислової продукції в Україні у квітні зросли на 3,4%

Ціни виробників промислової продукції в Україні у квітні зросли на 3,4%
6 травня 2011 в 18:40 - Роман Зайцев


Ціни виробників промислової продукції в Україні у квітні зросли на 3,4%

В Україні індекс цін виробників промислової продукції у квітні 2011 р. становив 103,4%, з початку року - 112,1%. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Згідно повідомленню, ціни на продукцію добувної промисловості у квітні підвищилися на 2,2%. У добуванні корисних копалин, крім паливно-енергетичних, ціни зросли на 3,7%, при цьому продукція підприємств з видобутку металевих руд подорожчала на 4,0%. У добуванні паливно-енергетичних корисних копалин зростання цін становило 0,5%, у т.ч. на підприємствах з видобутку нафти - 16,7%.

У переробній промисловості підвищення цін становило 2,2%. Найбільше зростання (на 6,2% та 6,1%) спостерігалося у виробництві транспортних засобів та устаткування, коксу та продуктів нафтоперероблення; на 2,5-1,6% - в обробленні деревини, виробів з неї (крім меблів), виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, електричного, електронного та оптичного устаткування, металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів.

У виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів продукція подорожчала на 1,2%, у т.ч у виробництві борошномельно-круп‘яних продуктів - на 3,4%, м‘яса і м‘ясопродуктів - 3,1%, напоїв - 2,4%, какао, шоколаду та цукристих кондитерських виробів - 2,2%, рибних продуктів - 1,7%, хліба і хлібобулочних виробів - 1,4%, цукру - 1,3%. Разом з цим у виробництві молочних продуктів відбулося здешевлення продукції на 2,1%.

У виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води тарифи підвищилися на 7,9%, при цьому тарифи на електроенергію зросли на 8,9%, теплоенергію - на 0,2%.

Ціни виробників промислової продукції в Україні у квітні зросли на 3,4%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Менеджмент якості: інноваційні шляхи забезпечення Менеджмент якості: інноваційні шляхи забезпечення Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Кластеризація як ефективний інстумент забезпечення соціально-економічного розвитку підприємств і регіонів Кластеризація як ефективний інстумент забезпечення соціально-економічного розвитку підприємств і регіонів Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті