Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 23:15 | London, Jul 15 21:15 | New York, Jul 15 17:15
Shanghai, Jul 16 05:15 | Tokyo, Jul 16 06:15 | Sydney, Jul 16 08:15

Тігіпко думає, що Пенсійна реформа вирішить проблеми бідних пенсіонерів21 лютого 2011 в 16:42 - Ілона Чіркова


Тігіпко думає, що Пенсійна реформа вирішить проблеми бідних пенсіонерів

Супротивники пенсійної реформи мають розуміти, що якщо нічого не змінити в пенсійній системі, то найбільше постраждають саме пенсіонери.Так Віце-прем‘єр-міністр - Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко прокоментував в інтерв‘ю "5 каналу" позицію Компартії України, яка категорично відмовилася підтримувати в сесійній залі Верховної Ради реформи, запропоновані урядом, серед них і пенсійну.

Віце-прем‘єр-міністр сказав, що дехто хоче бути дуже добрим, але за чий рахунок? Він знає відповідь: за рахунок саме бідних, адже пенсійна реформа робиться насамперед для покращення життя пенсіонерів.

Він підкреслив, що якщо зараз не провести запропоновані урядом зміни, то пенсіонери не зможуть розраховувати на гідні пенсії в майбутньому.

Сергій Тігіпко додав, що людина і далі буде виходити на пенсію і отримувати 48% від її заробітної плати, тобто вона за один день ставатиме вдвічі біднішою.

І це в той час, підкреслив Віце-прем‘єр-міністр, коли в інших країнах пенсія становить 80 - 90% від зарплати, а є й такі держави, де пенсіонери отримують всі 100% від заробітної плати.

Сергій Тігіпко переконаний, що знає одне - вони повинні провести пенсійну реформу, тому що це виклик часу для всієї країни, для українців.

Тігіпко думає, що Пенсійна реформа вирішить проблеми бідних пенсіонерів


Новини Статті Аналітика
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті