Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 10:55 | London, May 28 08:55 | New York, May 28 04:55
Shanghai, May 28 16:55 | Tokyo, May 28 17:55 | Sydney, May 28 19:55

Тарифи на виробництво теплової енергії для "Херсонської ТЕЦ" виросли на 11,6%22 листопада 2010 в 17:43 - Уляна Роїк


Тарифи на виробництво теплової енергії для "Херсонської ТЕЦ" виросли на 11,6%

Національна комісія регулювання електроенергетики підвищила з 1 січня 2011 року тариф ПАТ "Херсонська теплоелектроцентраль" на виробництво теплової енергії для потреб населення на 11,6% або на 24,2 грн. за Гкал - до 233,3 грн. за Гкал.  Відповідне рішення ухвалене на засіданні регулятора в четвер.

Згідно з документом, тариф ТЕЦ на виробництво тепла для промислових споживачів і бюджетних організацій з наступного року зросте на 5,8% або на 23,67 грн. за Гкал - до 433,96 грн. за Гкал.

Останній перегляд тарифів ТЕЦ на виробництво тепла для населення був у липні 2010 року. У зв‘язку зі збільшенням вартості газу для теплокомуненерго з 1 серпня тариф ПАТ "Херсонська теплоелектроценраль" на виробництво теплової енергії для населення була збільшена на 34,2% або на 53,3 грн за Гкал - до 209,02 грн. за Гкал.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Тариф на виробництво теплової енергії є однією зі складових загального тарифу на теплову енергію для споживача, який до кінця року може затверджуватися на рівні місцевого органу самоврядування. Кінцевий тариф на тепло для споживачів є сумою тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Згідно закону "Про теплопостачання", з 1 січня 2011 року тарифи на теплопостачання буде встановлювати Національна комісія з регулювання ринку комунальних послуг України, яка візьме на себе функції НКРЕ та мерій.

 

Тарифи на виробництво теплової енергії для "Херсонської ТЕЦ" виросли на 11,6%


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ Критерії доцільності та необхідності здійснення процесу резервування ресурсів НТПВ Критерії доцільності та необхідності здійснення процесу резервування ресурсів НТПВ Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
АМКУ зобов’язав українські банки знизити тарифи для власників карток АМКУ зобов’язав українські банки знизити тарифи для власників карток Модульний підхід до економічної активізації перевезень вантажів морським транспортом як складова розвитку інноваційної інфраструктури Модульний підхід до економічної активізації перевезень вантажів морським транспортом як складова розвитку інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НКРЕ каже, що оптова ціна електрики зросте на 3,22% НКРЕ каже, що оптова ціна електрики зросте на 3,22% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Тарифи на зв’язок зростуть на 33% Тарифи на зв’язок зростуть на 33% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті