Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 17:32 | London, Apr 23 15:32 | New York, Apr 23 11:32
Shanghai, Apr 23 23:32 | Tokyo, Apr 24 00:32 | Sydney, Apr 24 02:32

Системи водопостачання та водовідведення Запоріжжя будуть відновленні5 листопада 2010 в 15:10 - Уляна Роїк


Системи водопостачання та водовідведення Запоріжжя будуть відновленні

В рамках підготовки до участі Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться 10 листопада, запорізькі комунальні підприємства готують плани розвитку та власні інвестиційні проекти.  Одним з таких підприємств є КП "Водоканал", генеральний директор якого повідомив, що у підприємства вже є позитивний досвід залучення інвестицій. 

Саме за рахунок кредиту ЄБРР були виконані реконструкції на ЦГЗ-1 і ДВС-1. Ці проекти мали не тільки економічний, але й екологічний ефект. Однак "Водоканал" не збирається на цьому зупинятися.

У планах - реалізація проектів із встановлення теплових насосів, переробки мулу з мулових полів ЦГЗ-1, реконструкції ДВС-2 і ЦГЗ-2. В результаті тут можна буде відмовитися від природного газу.

У будь-якому випадку підприємству потрібно продовжувати роботи з реконструкції очисних споруд та водопровідної станції Правого берега та заміну водопровідних мереж. Іншого виходу просто немає.

Виконуючий обов‘язки міського голови підкреслив, що для Запоріжжя необхідно продовжити реконструкцію систем водопостачання та водовідведення. Для цього будуть використані кошти не тільки "Водоканал" але і міського і державного бюджетів. Для реалізації окупних проектів можна залучати кошти інвесторів.

 

Системи водопостачання та водовідведення Запоріжжя будуть відновленні


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
На реконструкцію На реконструкцію "Олімпійського" витрачено 3,65 млрд грн з 4,5 млрд грн запланованих Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні кількість підприємств та організацій за квітеньзбільшилась на 0,3% В Україні кількість підприємств та організацій за квітеньзбільшилась на 0,3% Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті