Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 16:46 | London, Jan 20 14:46 | New York, Jan 20 10:46
Shanghai, Jan 20 22:46 | Tokyo, Jan 20 23:46 | Sydney, Jan 21 01:46

ВМС України спростували інформацію про затоплення ракетного катера ВМС України4 січня 2011 в 10:06 - Ілона Чіркова


ВМС України спростували інформацію про затоплення ракетного катера ВМС України

Прес-центр Командування Військово-морських сил Збройних сил України спростував поширену 2-3 січня деякими електронними ЗМІ інформацію про те, що в Стрілецькій бухті Севастополя днями нібито затонув ракетний катер Військово-морських сил України Умань.

В офіційному прес-релізі командування ВМС Збройних сил України зазначається, що "дана інформація не відповідає дійсності, оскільки в складі українських ВМС ракетного катера Умань немає".

Як повідомляє прес-центр, у 2008 році ракетний катер Умань, відповідно до акта технічного стану, було списано, знято з обліку ВМС України, і, за згодою, передано одному з державних підприємств для розбирання на металобрухт.

Прес-центр командування ВМС Збройних сил України висловив "жаль щодо того, що деякі шановні ЗМІ "підхопили" неперевірену інформацію.

В Севастополі в Стрілецькій бухті затонув ракетний катер Умань Військово-морських сил України, який списано у 2008 році.

ВМС України спростували інформацію про затоплення ракетного катера ВМС України


Новини Статті Аналітика
ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Смарт-холдинг хоче залучити понад $1 мільярд на будівництво курорту Смарт-холдинг хоче залучити понад $1 мільярд на будівництво курорту Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Севастополь на стабілізацію газопостачання потребує 14 млн. грн. Севастополь на стабілізацію газопостачання потребує 14 млн. грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Севастопольська міськрада виділила понад 142 млн. грн. на соціально-економічний розвиток міста Севастопольська міськрада виділила понад 142 млн. грн. на соціально-економічний розвиток міста У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Севастопольські нафтотрейдери заплатять 9 тис. грн. за узгоджені антиконкурентні дії Севастопольські нафтотрейдери заплатять 9 тис. грн. за узгоджені антиконкурентні дії Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті