Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:58 | London, May 23 19:58 | New York, May 23 15:58
Shanghai, May 24 03:58 | Tokyo, May 24 04:58 | Sydney, May 24 06:58

Будівництво корветів коштуватиме Україні 2 мільярдів

Будівництво корветів коштуватиме Україні 2 мільярдів
15 березня 2011 в 15:40 - Роман Зайцев


Будівництво корветів коштуватиме Україні 2 мільярдів

Відновлення Україною у 2012 році програми будiвництва нового корвета потребуватиме щонайменше 2 млрд. гривень держiнвестицiй.Про це повiдомляє агентство "Iнтерфакс-Україна" із посиланням на високопоставлене джерело в українських вiйськових колах.

"Проект державної цiльової оборонної програми будiвництва в Українi вiйськових кораблiв класу "корвет" уже пiдготовлено", - зазначив він.

"Сьогоднi ключове питання - його узгодження та затвердження в термiни, якi дають змогу вчасно подати бюджетну заявку на 2012 рiк, щоб вiдновити практичну реалiзацiю програми вже наступного року", - сказав співрозмовник.

"Враховуючи, що у 2010-2011 роках держава цiлком провалила реалiзацiю проекту, потреба в держфiнансуваннi для входження в ритм програми оцiнюється у 2012 роцi в щонайменше 2-2,5 млрд. гривень", - повiдомив він.

За даними джерела, схема української частини кооперацiї проекту в пiдготовленому документi якихось змiн не зазнала.

Стосовно коректив зарубiжної частини кооперацiї, як повiдомив спiврозмовник, жодних рiшень також немає, хоча, за його словами, й "були розмови" про можливу змiну постачальника озброєнь для вiйськового корабля - з європейського на росiйського.

"Керiвництво Мiноборони чомусь вирiшило, що росiйське озброєння буде дешевшим. Але для ухвалення вiдповiдного рiшення потрiбен вiйськово-економiчний аналiз росiйських партнерiв, а росiяни його не надали", - сказав він.

"Пiд час попереднiх переговорiв росiйська сторона проявила досить мляву зацiкавленiсть програмою", - уточнив співрозмовник.

Джерело також повiдомило, що, незважаючи на фактичне замороження проекту в 2010-2011 роках, європейськi партнери не вiдмовилися вiд спiвпрацi. Водночас з урахуванням зазначених обставин графiк проекту в документi змiщується.

"Заплановане на 2012 рiк передання головного корабля замовнику перенесено на 2016 рiк, а до 2021 року планується побудувати не десять, а чотири корвети. Затверджена урядом у концепцiї держпрограми на цi цiлi сума цiлком адекватна", - повiдомило джерело.
 

Будівництво корветів коштуватиме Україні 2 мільярдів


Новини Статті Аналітика
Українські БТРи прибули в Ірак Українські БТРи прибули в Ірак Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Києву ніяк не вдається продати Москві Києву ніяк не вдається продати Москві "Україну" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін затвердив порядок планування та розміщення держоборонзамовлень Кабмін затвердив порядок планування та розміщення держоборонзамовлень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Перші БТРи поїхали до Іраку Перші БТРи поїхали до Іраку У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Українські суднобудівники можуть ремонтувати російські кораблі Українські суднобудівники можуть ремонтувати російські кораблі Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті