Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 26 23:56 | London, Apr 26 21:56 | New York, Apr 26 17:56
Shanghai, Apr 27 05:56 | Tokyo, Apr 27 06:56 | Sydney, Apr 27 08:56

Ринкова капіталізація підприємств аграрного сектору України виросла на 10, 5 %29 жовтня 2010 в 14:54 - Уляна Роїк


Ринкова капіталізація підприємств аграрного сектору України виросла на 10, 5 %

За результатами дослідження, яке провела асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ), за сім останніх тижнів ринкова капіталізація чотирнадцяти українських аграрних компаній, акції яких котируються на світових фондових біржах, зросла на 10,5%.   Ще в вересні їх сумарна капіталізація становила $5,9 млрд., а сьогодні цей показник збільшився до $6,5 млрд.

Як зазначає президент УКАБ, аграрний сектор це чи не єдина галузь, яка не втратила зарубіжного інвестора навіть у кризові часи. Відповідно сьогодні аграрний сектор є найбільш привабливою галуззю для капіталовкладення, і зростання акцій українських агрохолдингів це підтверджує.

Фахівці УКАБ нагадують про декілька вдалих розміщеннях вітчизняних компаній, які відбулися цього року. Останній приклад - IPO аграрного холдингу "Агротон" на Варшавській фондовій біржі, в ході якого компанія залучила $54,3 млн., досягнувши капіталізації на рівні $207 млн.

Протягом найближчих кількох років розміщення можуть провести ще п‘ять - шість українських агрохолдингів, при цьому близько двадцяти вітчизняних підприємств гідні того, щоб залучити кошти іноземних інвесторів. Багато хто з них очікує більш сприятливого періоду для виходу на біржу. В УКАБ прийшли до висновку, що вільних і недооцінених активів у нашій країні залишилося не так багато.

На думку експерта аграрних ринків УКАБ, пропозиція акцій "недооцінених" українських агрохолдингів є досить обмеженою, а попит іноземних інвесторів на них зростає лише в умовах відновлення глобальної економіки.

У найближчому майбутньому варто очікувати подальшого зростання вартості акцій українських аграрних компаній на тлі відновлення зростання цін на продукти харчування у світі, так вважають фахівці.

 

Ринкова капіталізація підприємств аграрного сектору України виросла на 10, 5 %


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ФДМУ продає 37,6% акцій ФДМУ продає 37,6% акцій "Львівської вугільної компанії" Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Імпорт м’яса в Україні скорочується Імпорт м’яса в Україні скорочується Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті