Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 03:18 | London, Jul 17 01:18 | New York, Jul 16 21:18
Shanghai, Jul 17 09:18 | Tokyo, Jul 17 10:18 | Sydney, Jul 17 12:18

Російський ГАЗ поклав око на український "КрАЗ"

Російський ГАЗ поклав око на український "КрАЗ"
8 лютого 2011 в 12:51 - Ілона Чіркова


Російський ГАЗ поклав око на український "КрАЗ"

Група ГАЗ хотіла б створити альянс з білоруським МАЗом і українським "КрАЗом" і навіть захищала такий проект в уряді.Про це розповів гендиректор дивізіону "Силові агрегати" ГАЗу Ігор Кульган. Щоправда, уряд поставився до ідеї негативно, на думку Кульгана, тому що не хоче створювати конкуренцію "КамАЗу", найбільшим акціонером якого є "Ростехнології".

"Камаз" і сам цікавиться МАЗом - "Ростехнології" ведуть переговори з білоруським урядом про придбання від 51 до 100% цього підприємства, зараз цілком перебуває в держвласності, говорив у грудні гендиректор "Камаза" Сергій Когогін.

ГАЗ у 2008 р. теж цікавився Мінським автозаводом, але з початком кризи групі стало не до цього. І зараз у неї апетит до покупки МАЗу не повернувся, стверджує її представник.

Але півроку тому переговори зі створення альянсу велися, говорить джерело "Ведомостей", близьке до групи. ГАЗ згоден і на менше, ніж "Камаз", сказав він.

Якщо інтерес до закордонної експансії знову прокинувся, значить, фінансовий стан компанії Олега Дерипаски дійсно покращився. Інакше навіщо б їй витрачати свої гроші на такі придбання, та ще й без допомоги держави і держкорпорацій, як у випадку з "Камазом".

 

 

Російський ГАЗ поклав око на український "КрАЗ"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті