Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 17 13:01 | London, Jan 17 11:01 | New York, Jan 17 07:01
Shanghai, Jan 17 19:01 | Tokyo, Jan 17 20:01 | Sydney, Jan 17 22:01

Рекордний показник виробництва за 14 років показав ВАТ "ПГЗК"16 листопада 2010 в 16:35 - Уляна Роїк


Рекордний показник виробництва за 14 років показав ВАТ "ПГЗК"

ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" в жовтні 2010 року досяг рекордного показника з виробництва концентрату ще з 1996 року.  

У жовтні підприємство виробило 841 тис. т концентрату, повідомляє прес-служба ВАТ.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року виробництво концентрату збільшилося на 15,2% - до 841 тис. т. Мінімальний рівень виробництва концентрату, починаючи з 1996 року, зафіксований у листопаді 2008 року - 155 тис. т.


Довідка порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) є одним з основних виробників залізорудної сировини - концентрату та агломерату - в Україну.

У 2009 р. ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" виробив 7145 тисяч т концентрату, обсяг виробництва агломерату за цей же період склав 1106 тисяч т.

На даний момент основними акціонерами ВАТ "ПГЗК" є ЗАТ "Смарт-холдинг" і компанії-власники Evraz Group.

 

Рекордний показник виробництва за 14 років показав ВАТ "ПГЗК"


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті