Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 22:51 | London, Apr 19 20:51 | New York, Apr 19 16:51
Shanghai, Apr 20 04:51 | Tokyo, Apr 20 05:51 | Sydney, Apr 20 07:51

Янукович хоче бути ближчим до космосу

Янукович хоче бути ближчим до космосу
12 жовтня 2010 в 13:40 - Роман Зайцев


Янукович хоче бути ближчим до космосу

Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне підняти ракетно-космічну галузь держави до однієї з найрозвинутіших у світі.  Про це голова держави наголосив під час відвідання державного підприємства "Виробниче об‘єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" упродовж свого візиту до Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба Президента України.

В.Янукович ознайомився зі складальним виробництвом ракетно-космічної техніки, а також оглянув продукцію підприємства. Голова держави, окрім того, поспілкувався з колективом заводу.

"Сьогодні "Південмаш" і космічна галузь України - це здоровий організм, який живе", - сказав Президент.

Голова держави наголосив, що сьогодні на нараді планується обговорити актуальні питання розвитку ракетно-космічної галузі, які, безперечно, мають на увазі також її оздоровлення.

Президент наголосив, що підхід до вирішення існуючих проблем буде дуже виваженим.
"Безумовно, держава братиме участь і завжди опікуватиметься однією з найважливіших галузей в Україні", - сказав В.Янукович, додавши, що йдеться про високі технології.

"Це - престиж держави, її обличчя та гордість", - зауважив голова держави.

"Ми будемо робити все, щоб наша ракетно-космічна галузь була однією з кращих у світі", - наголосив Президент.  За його словами, йдеться також про збереження традицій України у цій сфері.

"Ми робитимемо послідовні виважені кроки, спрямовані на розвиток галузі. Ви повинні бути у цьому впевнені", - сказав Президент, звертаючись до колективу підприємства.

Янукович хоче бути ближчим до космосу


Новини Статті Аналітика
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті