Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 18 17:50 | London, Apr 18 15:50 | New York, Apr 18 11:50
Shanghai, Apr 18 23:50 | Tokyo, Apr 19 00:50 | Sydney, Apr 19 02:50

Янукович хоче бути ближчим до космосу

Янукович хоче бути ближчим до космосу
12 жовтня 2010 в 13:40 - Роман Зайцев


Янукович хоче бути ближчим до космосу

Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне підняти ракетно-космічну галузь держави до однієї з найрозвинутіших у світі.  Про це голова держави наголосив під час відвідання державного підприємства "Виробниче об‘єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" упродовж свого візиту до Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба Президента України.

В.Янукович ознайомився зі складальним виробництвом ракетно-космічної техніки, а також оглянув продукцію підприємства. Голова держави, окрім того, поспілкувався з колективом заводу.

"Сьогодні "Південмаш" і космічна галузь України - це здоровий організм, який живе", - сказав Президент.

Голова держави наголосив, що сьогодні на нараді планується обговорити актуальні питання розвитку ракетно-космічної галузі, які, безперечно, мають на увазі також її оздоровлення.

Президент наголосив, що підхід до вирішення існуючих проблем буде дуже виваженим.
"Безумовно, держава братиме участь і завжди опікуватиметься однією з найважливіших галузей в Україні", - сказав В.Янукович, додавши, що йдеться про високі технології.

"Це - престиж держави, її обличчя та гордість", - зауважив голова держави.

"Ми будемо робити все, щоб наша ракетно-космічна галузь була однією з кращих у світі", - наголосив Президент.  За його словами, йдеться також про збереження традицій України у цій сфері.

"Ми робитимемо послідовні виважені кроки, спрямовані на розвиток галузі. Ви повинні бути у цьому впевнені", - сказав Президент, звертаючись до колективу підприємства.

Янукович хоче бути ближчим до космосу


Новини Статті Аналітика
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа – це далекобійна гармата... І на біржі оббирають так, як на війні вбивають, не бачиш навіть – хто обібрав тебе.

А.Капюс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті