Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 22 11:21 | London, Oct 22 09:21 | New York, Oct 22 05:21
Shanghai, Oct 22 17:21 | Tokyo, Oct 22 18:21 | Sydney, Oct 22 20:21

Представники Фінляндії обговорювали питання інвестицій в туристичну сферу Запоріжжя9 листопада 2010 в 15:08 - Уляна Роїк


Представники Фінляндії обговорювали питання інвестицій в туристичну сферу Запоріжжя

Влада Запоріжжя та області зустрілася з Послом Фінляндії Крістером Міккелссоном. Посол прибув до Запоріжжя спільно з групою бізнесменів для участі у IV Міжнародному інвестиційному форумі.  

Під час зустрічі активно обговорювались питання інвестицій в туризм, транспортну інфраструктуру, енергетику та сільське господарство.

Фінські колеги відзначили складність бюрократичних процедур з якими стикаються в Україні європейські бізнесмени.

Незважаючи на це, варто відзначити сферу туризму, яка таки досить успішно розвивається. Так, Національний заповідник Хортиця в Запоріжжі цього року відвідало на 50 тис. більше туристів, ніж торік.

У минулому році острів Хортиця, зокрема музей Запорізького козацтва, відвідало близько 200 тис. туристів. З кожним роком кількість туристів збільшується.

 

Представники Фінляндії обговорювали питання інвестицій в туристичну сферу Запоріжжя


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті