Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 12:38 | London, Mar 23 10:38 | New York, Mar 23 06:38
Shanghai, Mar 23 18:38 | Tokyo, Mar 23 19:38 | Sydney, Mar 23 21:38

Потенційні інвестиції в Крим сягають $13 млрд.18 листопада 2010 в 14:15 - Уляна Роїк


Потенційні інвестиції в Крим сягають $13 млрд.

Крим стає стратегічним регіоном для інвесторів.   Про це Кримському інформаційному агентству заявили організатори Чорноморського економічного форуму.

За їхньою інформацією, близько $13 млрд. потенційних інвестицій можуть бути залучені в економіку автономії внаслідок реалізації 70 перспективних проектів, які були розглянуті Радою міністрів Криму.

Як додали організатори, крім того, реалізація інвестиційних проектів дозволить автономії отримати додаткові податки і збори на загальну суму $1,7 млрд. до 2019 року, а також створити та зберегти понад 25 тис. робочих місць.

Організатори розповіли, що серед ключових інвестиційних проектів - будівництво великих здравниць світового рівня з цілорічної заповнюваністю, будівництво яхтових марин, аеропортів у Сімферополі та Керчі, морських портів, великих транспортних розв‘язок та магістралей, вітряних електростанцій. Крім того, мова йде про проекти в секторі АПК (вирощування зернових і технічних культур, відновлення зрошуваних земель та ін.)


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

26-27 листопада в Ялті під патронатом Президента України Віктора Януковича з ініціативи Ради міністрів АРК відбудеться Чорноморський економічний форум.

 

Потенційні інвестиції в Крим сягають $13 млрд.


Новини Статті Аналітика
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті