Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:42 | London, Jul 19 12:42 | New York, Jul 19 08:42
Shanghai, Jul 19 20:42 | Tokyo, Jul 19 21:42 | Sydney, Jul 19 23:42

Пенсійну реформу готують почати на березень

Пенсійну реформу готують почати на березень
22 лютого 2011 в 11:34 - Ілона Чіркова


Пенсійну реформу готують почати на березень

Реалізація пенсійної реформи може початися в березні. Про це заявив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в інтерв'ю "5 каналу".За його словами, сьогодні проблемою є дефіцит Пенсійного фонду, тому кількість людей, які сплачують відрахування до фонду, слід збільшити.

Для цього, каже міністр, потрібно запровадити індикативні зарплати і посилити відповідальність роботодавців за нелегальні робочі місця.

Держава ж щорічно витрачає близько 25 млрд. грн. на доплати майже трьом мільйонам пенсіонерів, тому що нараховані їм пенсії нижче від прожиткового мінімуму.

Як запевняє Тігіпко, після проведення пенсійної реформи в українців з‘явиться стимул вимагати "білі" зарплати у роботодавців, адже вищу пенсію буде одержувати той, хто буде платити великі соціальні внески.

Пенсійну реформу готують почати на березень


Новини Статті Аналітика
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У травні презентують зміни до Податкового кодексу У травні презентують зміни до Податкового кодексу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті