Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:48 | London, Jul 17 02:48 | New York, Jul 16 22:48
Shanghai, Jul 17 10:48 | Tokyo, Jul 17 11:48 | Sydney, Jul 17 13:48

Нацбанк офіційно відкараскався від емісії у 80 мільярдів

Нацбанк офіційно відкараскався від емісії у 80 мільярдів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
26 жовтня 2010 в 10:20 - Роман Зайцев


Нацбанк офіційно відкараскався від емісії у 80 мільярдів

Заява лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко про здійснену Національним банком України неконтрольовану емісію грошей обсягом понад 80 млрд. гривень не відповідає дійсності. Про це ідеться у повідомленні прес-служби НБУ.  "Останнім часом засоби масової інформації розповсюджують виступ Юлії Тимошенко, в якому вона навела інформацію стосовно буцімто здійсненої Національним банком України неконтрольованої емісії грошей обсягом більше 80 млрд. гривень. НБУ офіційно з усією відповідальністю заявляє, що така інформація не відповідає дійсності", - наголошується у повідомленні.

В Нацбанку подібні заяви розцінюють "не інакше, як свідому спробу окремих політиків через розповсюдження завідомо недостовірної інформації та маніпулювання незнайомими широкому загалу монетарними термінами створити штучний ажіотаж серед населення та дестабілізувати ситуацію на грошово-кредитному ринку з метою отримання сумнівних політичних дивідендів".

"Насправді у поточному році (за станом на 20.10.2010) Національним банком була здійснена емісія (випуск коштів в обіг за мінусом їх вилучення з обігу) обсягом близько 36 млрд. гривень. При цьому ніякого відношення до фінансування бюджетних видатків вона не має", - зазначається у повідомленні.

"Переважний обсяг коштів, що випускався в обіг (майже 90%) був спрямований на купівлю іноземної валюти з метою поповнення золотовалютних резервів. Обсяг власних золотовалютних резервів НБУ з початку року збільшився більш як на 5 млрд. доларів", - інформують у Нацбанку.

В НБУ підкреслюють, що випуск грошей в обіг (емісія) перебуває під контролем, свідченням чого "є більш низький показник інфляції в 2010 році порівняно із минулим".

"За всіма ознаками пані Юлія Тимошенко переплутала емісію грошей з грошовою масою. Але ті помічники, які готують їй матеріали, повинні були б знати, що грошова маса може збільшуватися не тільки і не стільки за рахунок емісії коштів, скільки внаслідок зміни швидкості обертання грошей та дії мультиплікаційних механізмів, коли одні й ті самі гроші після надання їх у позичку знову опиняються на рахунках в банках і збільшують загальний обсяг грошової маси", - наголошується у повідомленні.

Нацбанк офіційно відкараскався від емісії у 80 мільярдів


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Огляд українських ринків за 10.01.2011. Початок корекції? Огляд українських ринків за 10.01.2011. Початок корекції?

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті