Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 16:15 | London, Mar 17 14:15 | New York, Mar 17 10:15
Shanghai, Mar 17 22:15 | Tokyo, Mar 17 23:15 | Sydney, Mar 18 01:15

Янукович гарантував транзит газу в ЄС

Янукович гарантував транзит газу в ЄС
Рейтинг: 0
Голосів: 0
1 жовтня 2010 в 16:20 - Роман Зайцев


Янукович гарантував транзит газу в ЄС

Президент Віктор Янукович виключає, що з постачаннями російського газу, який транзитує Україна, до Європи можуть виникнути проблеми.  

Про це він заявив у Криму на 7-й Ялтинській міжнародній зустрічі, організованій Ялтинською європейською стратегією (YES).

"У найближчому майбутньому жодних проблем з транзитом енергоносіїв не буде ні з боку України, ні з боку Росії. Тому Європа може бути спокійна", - заявив Президент.

Крім того, Янукович наголосив, що Україна зацікавлена не тільки в модернізації власної газотранспортної системи, але й у збільшенні обсягів транзиту газу, і вважає, що з точки зору економіки, екології та надійності транзит через Україну є найбільш оптимальною з наявних на сьогоднішній день пропозицій.

Як повідомлялося раніше, в січні-липні обсяг транзиту газу через Україну склав 57 641,35 млн. куб. м, що на 20,69% більше, ніж за аналогічний період 2009 року (47 761,32 млн. куб. м).

Янукович гарантував транзит газу в ЄС


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті