Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 09:27 | London, Jul 18 07:27 | New York, Jul 18 03:27
Shanghai, Jul 18 15:27 | Tokyo, Jul 18 16:27 | Sydney, Jul 18 18:27

Україна та Vanco Prykerchenska ще не завершили оформлення мирової угоди

Україна та Vanco Prykerchenska ще не завершили оформлення мирової угоди
15 квітня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Україна та Vanco Prykerchenska ще не завершили оформлення мирової угоди

Україна і Vanco Prykerchenska Ltd (Британські Віргінські о-ви) ще не завершили оформлення всіх формальних процедур щодо укладення мирової угоди.Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу компанії.

"Компанія Vanco Prykerchenska продовжує переговори з урядом України з метою мирового врегулювання спору щодо Угоди про розподіл продукції (УРП) після призупинення арбітражного процесу в Стокгольмському арбітражному суді", - цитують у прес-службі слова президента Vanco Prykerchenska Джима Бауна.

Він зазначає, що представники компанії поки ще не отримали інформацію про закінчення переговорного процесу і завершенні всіх формальних процедур.

"Підписання мирової угоди - це непростий процес. Важливою умовою затвердження угоди державою Україна є узгодження англійського варіанту тексту Міжвідомчою комісією. За нашими даними, цього поки не було зроблено", - відзначає президент Vanco Prykerchenska.

Він також нагадує, що початок промислової розробки Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря потребує колосальних інвестицій, тому інвестори повинні бути упевнені в захищеності своїх вкладень, і що робота компанії проходить в рамках законодавчого поля.

"Взагалі, нас, звичайно, бентежить, що процес так затягнувся - це серйозно демотивує інвесторів і може призвести до зриву всього проекту", - підсумував Баун.

Як повідомлялося, у середу міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що уряд України в першій декаді квітня затвердив мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd.

За його словами, документ ще має бути затверджений Стокгольмським арбітражем.

19 жовтня 2007 року між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) була підписана угода про розподіл продукції на Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і зобов‘язання Vanco Prykerchenska (Віргінські острови).

Це стало основною причиною розриву з боку Кабміну Юлії Тимошенко угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100% дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгенія Новицького на паритетних засадах.
 

Україна та Vanco Prykerchenska ще не завершили оформлення мирової угоди


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті