Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 10:01 | London, Jul 20 08:01 | New York, Jul 20 04:01
Shanghai, Jul 20 16:01 | Tokyo, Jul 20 17:01 | Sydney, Jul 20 19:01

Україна сподівається позичити понад 300 мільйонів на газогін

Україна сподівається позичити понад 300 мільйонів на газогін
6 грудня 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


Україна сподівається позичити понад 300 мільйонів на газогін

Україна сподівається, що у середині 2011 року міжнародні банки нададуть їй 308 млн. доларів на модернізацію магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород".Про це повідомив міністр палива та енергетики України Юрій Бойко за результатами наради з питань підготовки і проведення робіт з реконструкції і модернізації газотранспортної системи (ГТС) України.

За його словами, НАК "Нафтогаз України" знаходиться на завершальній стадії розробки техніко-економічного обгрунтування модернізації газопроводу.

"Перший транш очікуємо у середині 2011 року - це 308 млн. доларів на реконструкцію газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород", - сказав Бойко.

При цьому він нагадав, що це тільки частина коштів, які міжнародні банки готові виділити на модернізацію української ГТС.

"Це перша частина кредитів Світового банку і ЄБРР, над якими ми сьогодні працюємо", - сказав він.

Нагадаємо, у червні 2010 року Мінпаливенерго своїм наказом доручило "Нафтогаз" розпочати процедуру ініціації інвестиційного проекту Реконструкція лінійних споруд газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" із залученням кредитних ресурсів міжнародних фінансових організацій.

Зокрема, Мінпаливенерго доручило НАК "Нафтогаз України" створити групу управління проектом і розробити план заходів з підготовки і реалізації проекту, включаючи план закупівель і план фінансування, і графік підготовки і реалізації проекту, включаючи графік закупівель і графіки фінансування.

Мінпаливенерго має намір залучити 6,5 млрд. доларів на реалізацію інвестиційних проектів з модернізації ГТС України до 2018 року.

Зокрема, на модернізацію і реконструкцію газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" планується залучити 1,3 млрд. доларів.

Газопровід "Уренгой-Помари-Ужгород" з‘єднує газові родовища півночі Західного Сибіру з кінцевими споживачами в Європі. Побудований у 1983 році.

Загальна довжина - 4451 км, потужність - 32 млрд. куб. м газу на рік. Діаметр кожної з трьох ниток - 1420 мм. Протяжність на території України - 1160 км, на трасі розташовані дев`ять компресорних станцій.

Україна сподівається позичити понад 300 мільйонів на газогін


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті