Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 19:47 | London, Mar 18 17:47 | New York, Mar 18 13:47
Shanghai, Mar 19 01:47 | Tokyo, Mar 19 02:47 | Sydney, Mar 19 04:47

Україна і Росія починають переговори про зниження ціни на газ

Україна і Росія починають переговори про зниження ціни на газ
28 квітня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Україна і Росія починають переговори про зниження ціни на газ

28 квітня розпочне роботу українсько-російська переговорна група, метою якої є оптимізація існуючих домовленостей у газовій сфері.З української сторони переговорну групу очолить міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, з російської - голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, повідомляє DT.UA.

Домовленості про створення групи, покликаної ліквідувати несправедливі умови щодо ціноутворення на газ для України, закладені в угоду між "Нафтогазом" і "Газпромом" в 2009 році, були досягнуті під час переговорів президента України Віктора Януковича і президента Росії Дмитра Медведєва в Києві 26 квітня, нагадує видання.

У ході переговорів із Януковичем Медведєв сприйняв інформацію про несправедливість існуючих умов ціноутворення на газ, повідомляють джерела видання.

Згідно з представленими на переговорах розрахунками Кабінету міністрів, в четвертому кварталі 2011 року ціна за тисячу кубометрів газу для кінцевого споживача може досягти 510 доларів з урахуванням, з одного боку, 100-доларової знижки, а з іншого - ПДВ і транспортування.

За даними джерел видання, позиція української сторони в ході роботи переговорної групи буде полягати в наступному: "Справедлива ціна на газ для України - це німецька ціна мінус транзит і мінус 100-доларова знижка за перебування на території країни Чорноморського флоту РФ".

Мова також може іти про зниження коефіцієнта за обсяг споживаного газу, про сезонні знижки, а також про зміну тарифу за зберігання.

Цілком можливо, що іншим варіантом вирішення питання може розглядатися заміна базового значення формули цінового розрахунку.

Як відомо, із січня 2009 року базова ціна у формулі визначена в розмірі 450 доларів.

Українська сторона вважає, що об‘єктивна базова ціна у формулі мала складати 179 доларів за тисячу кубометрів.


До підписання газових угод у січні 2009 року Україна імпортувала газ з Росії за ціною 179 доларів за тисячу кубометрів.

Газові угоди, укладені в січні 2009 року, зафіксували максимальну ціну на російський газ для України в розмірі 450 доларів за тисячу кубометрів.

Українська сторона неодноразово заявляла про необхідність перегляду формули ціноутворення на російський газ.

Зокрема, за словами прем‘єра Миколи Азарова, справедлива ціна на газ для України складає 200 доларів за тисячу кубометрів.

Україна і Росія починають переговори про зниження ціни на газ


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті