Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:05 | London, Apr 17 13:05 | New York, Apr 17 09:05
Shanghai, Apr 17 21:05 | Tokyo, Apr 17 22:05 | Sydney, Apr 18 00:05

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу
29 квітня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу

Україна і Азербайджан починають консультації про співпрацю щодо організації постачання скрапленого газу в Україну.Як відзначив на спільній прес-конференції в Баку президент Азербайджану Ільхам Алієв, відповідні домовленості були підписані між Україною та Азербайджаном у січні цього року в Давосі.

"Ми починаємо серйозні консультації на цю тему", - сказав Алієв, відзначивши, що для реалізації цього проекту необхідно вирішити ряд технічних, комерційних та юридичних питань.

"Під час дискусії ми побачили з боку наших українських партнерів сильне прагнення втілити цей проект. Він ініційований українською стороною", - зауважив президент Азербайджану, додавши, що це також свідчить про бажання України диверсифікувати свої джерела поставок енергоносіїв.

За словами Алієва, з цього питання ведуться активні консультації на рівні міністерств двох країн та компаній.

"Думаю, результатом цих консультацій будуть вже конкретні пропозиції і техніко-економічне обґрунтування", - зазначив він, додавши, що в ТЕО, зокрема, вже мають бути відображені обсяги поставок скрапленого газу, питання його транспортування тощо.

"Ми розглядаємо цей проект як перспективний, і зі свого боку братимемо активну участь у процесах, пов‘язаних з його реалізацією", - сказав Алієв.

Президент Азербайджану назвав важливою складовою співробітництва двох країн енергетичну сферу.

"Тут справи йдуть у нас дуже успішно", - констатував він, нагадавши, що торік в Україну було транспортовано 1,5 мільйона тонн азербайджанської нафти.

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті