Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 19:19 | London, Mar 21 17:19 | New York, Mar 21 13:19
Shanghai, Mar 22 01:19 | Tokyo, Mar 22 02:19 | Sydney, Mar 22 04:19

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу
29 квітня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу

Україна і Азербайджан починають консультації про співпрацю щодо організації постачання скрапленого газу в Україну.Як відзначив на спільній прес-конференції в Баку президент Азербайджану Ільхам Алієв, відповідні домовленості були підписані між Україною та Азербайджаном у січні цього року в Давосі.

"Ми починаємо серйозні консультації на цю тему", - сказав Алієв, відзначивши, що для реалізації цього проекту необхідно вирішити ряд технічних, комерційних та юридичних питань.

"Під час дискусії ми побачили з боку наших українських партнерів сильне прагнення втілити цей проект. Він ініційований українською стороною", - зауважив президент Азербайджану, додавши, що це також свідчить про бажання України диверсифікувати свої джерела поставок енергоносіїв.

За словами Алієва, з цього питання ведуться активні консультації на рівні міністерств двох країн та компаній.

"Думаю, результатом цих консультацій будуть вже конкретні пропозиції і техніко-економічне обґрунтування", - зазначив він, додавши, що в ТЕО, зокрема, вже мають бути відображені обсяги поставок скрапленого газу, питання його транспортування тощо.

"Ми розглядаємо цей проект як перспективний, і зі свого боку братимемо активну участь у процесах, пов‘язаних з його реалізацією", - сказав Алієв.

Президент Азербайджану назвав важливою складовою співробітництва двох країн енергетичну сферу.

"Тут справи йдуть у нас дуже успішно", - констатував він, нагадавши, що торік в Україну було транспортовано 1,5 мільйона тонн азербайджанської нафти.

Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті