Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 15:50 | London, Feb 19 13:50 | New York, Feb 19 09:50
Shanghai, Feb 19 21:50 | Tokyo, Feb 19 22:50 | Sydney, Feb 20 00:50

Україна хоче внести зміни у договір про постачання і транзит газу

Україна хоче внести зміни у договір про постачання і транзит газу
26 жовтня 2010 в 11:45 - Роман Зайцев


Україна хоче внести зміни у договір про постачання і транзит газу

Під час засідання Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, яке відбудеться 27 жовтня, Україна запропонує Росії внести зміни у договір про постачання і транзит газу.  

Про це заявив прем‘єр-міністр Микола Азаров в інтерв‘ю РІА "Новости".

"Цього року реалії з визначення формули газової ціни певною мірою змінилися. А угода, яку попередній уряд підписав з "Газпромом", не передбачає таких змін: вона ніби скам‘яніла на десять років. У цьому плані воно, звичайно, вигідно монополістові", - сказав глава уряду.

"Але, на моє глибоке переконання, така формула або такий підхід у довгостроковій перспективі неможливі. Тому, безумовно, необхідно зараз ці моменти обговорити і домовитися про те, що ми розробимо, перш за все, взаємовигідний підхід. Щоб Росія нічого не втратила і щоб ми нічого не втратили, щоб ми відчули взаємну вигоду", - пояснив прем‘єр.

При цьому він визнав, що російські колеги можуть мати іншу точку зору на ці питання.

"Але я ще раз підкреслюю, що треба виходити з того, що якщо одна зі сторін вважає договір для себе невигідним, то він не може бути довгим", - заявив Азаров.

Як повідомлялося, раніше перший віце-прем‘єр Андрій Клюєв запевнив, що повторення газової кризи через спроби Україні внести зміни в газові контракти з Росією не буде.

Україна хоче внести зміни у договір про постачання і транзит газу


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті