Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 05:53 | London, Jul 22 03:53 | New York, Jul 21 23:53
Shanghai, Jul 22 11:53 | Tokyo, Jul 22 12:53 | Sydney, Jul 22 14:53

У "Нафтогазі" запевняють, що запасів вуглеводнів на шельфових родовищах вистачить на довго

У "Нафтогазі" запевняють, що запасів вуглеводнів на шельфових родовищах вистачить на довго
12 березня 2011 в 12:34 - Роман Зайцев


У "Нафтогазі" запевняють, що запасів вуглеводнів на шельфових родовищах вистачить на довго

Запаси вуглеводнів на шельфі Чорного моря можуть на багато років покрити потреби України.Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін на брифінгу в Харкові у п‘ятницю, повідомляє агентство "УНІАН".

"Окрім суші, ми також плануємо збільшити перспективу розробки і дослідження шельфу Чорного моря. Попередні дослідження, які сьогодні є, показують, що там дійсно серйозні запаси, які на багато років можуть забезпечити потреби нашої країни", - сказав він.

Стосовно видобування газу на суші, Бакулін зазначив, що НАК "Нафтогаз України" упроваджуватиме нові технології видобування газу на виснажених родовищах, а також планує розвідувати нові родовища, у тому числі й нетрадиційні.

"Планується розвідка нових родовищ, як традиційного використання газу, так і нетрадиційних методів: сланцевих газів, шахтного метану", - сказав він.

Як повідомлялося, Міністерство енергетики і вугільної промисловості вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Як зазначають у прес-службі міністерства, освоєння Чорноморського шельфу і великих нафтогазових родовищ суходільної частини України є одним із стратегічних завдань економічного розвитку країни.

Кабінет міністрів дав згоду на укладення договору про спільну діяльність між Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз" і ВАТ "Лукойл" з розвідки і видобування нафти і природного газу на шельфі Чорного моря.

Відповідним розпорядженням КМУ передбачається, що об`єктом спільної діяльності є розробка Одеського, Безіменного і Суботинського родовищ.

Частка ДАТ "Чорноморнафтогаз" у спільній діяльності має становити не менше як 50%, внеском "Чорноморнафтогазу" є геолого-економічна оцінка запасів нафти, природного газу і супутніх компонентів цих родовищ.

Внеском ВАТ "Лукойл" є фінансові ресурси, технології й устаткування, які необхідні для дотримання параметрів, передбачених проектами з розвідки і видобування нафти і природного газу на вказаних родовищах.
 

У "Нафтогазі" запевняють, що запасів вуглеводнів на шельфових родовищах вистачить на довго


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
CNOOC виставила на тендер 19 блоків шельфового родовища в Південному морі CNOOC виставила на тендер 19 блоків шельфового родовища в Південному морі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Газпром" витратив 5,3 мільярда рублів через "газову війну" з Україною Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Канадська компанія планує скоро видобувати газ в Україні Канадська компанія планує скоро видобувати газ в Україні Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті