Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 17:35 | London, Jul 22 15:35 | New York, Jul 22 11:35
Shanghai, Jul 22 23:35 | Tokyo, Jul 23 00:35 | Sydney, Jul 23 02:35

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується
11 лютого 2011 в 13:35 - Роман Зайцев


Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується

Швейцарський трейдер RosUkrEnergo, який належить підприємцям Дмитру Фірташу, Івану Фурсіну і російському "Газпрому", завершує свою діяльність.Компанія буде закрита, як тільки продасть "Газпром експорту" відчужені у Україны 12,1 млрд куб. м газу. Про це пише видання "Комерсант-Україна".

Вчора стало відомо, "Газпром" у листопаді 2010 р. уклал договір про залучення довгострокового позики з RosUkrEnergo на суму 550 млн дол. з відсотковою ставкою 3,5%.

Як пояснили виданню в російській монополії, в результаті продажу газу зі сховищ України у RUE з‘являться вільні грошові кошти, частина яких до кінця першого півріччя буде надана "Газпрому" у вигляді позики "на поточні потреби". Через кредит, зазначили в монополії, "Газпром" зможе швидше отримати доходи від дочірньої структури, ніж через виплату дивідендів.

У російській компанії вважають, що трейдер нічого "Газпрому" не винен, а $ 550 млн - це потенційний прибуток RUE від продажу газу. "Газпром" хоче її отримати скоріше, тому що після продажу газу трейдер буде закритий.

Джерело, близьке до RUE, говорить, що якщо весь газ буде піднято з сховищ до 15 квітня, коли закінчується опалювальний сезон, то можна буде "підвести підсумок і закрити рахунки вже в цьому році". Якщо ж до кінця квітня частину газу залишиться в сховищах, це призведе до відстрочення розрахунків на наступний опалювальний сезон, оскільки з травня почнеться зворотний процес закачування газу. Тоді ліквідацію RUE відкладуть на 2012 рік.

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується


Новини Статті Аналітика
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті