Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 05:46 | London, Feb 20 03:46 | New York, Feb 19 23:46
Shanghai, Feb 20 11:46 | Tokyo, Feb 20 12:46 | Sydney, Feb 20 14:46

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується
11 лютого 2011 в 13:35 - Роман Зайцев


Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується

Швейцарський трейдер RosUkrEnergo, який належить підприємцям Дмитру Фірташу, Івану Фурсіну і російському "Газпрому", завершує свою діяльність.

Компанія буде закрита, як тільки продасть "Газпром експорту" відчужені у Україны 12,1 млрд куб. м газу. Про це пише видання "Комерсант-Україна".

Вчора стало відомо, "Газпром" у листопаді 2010 р. уклал договір про залучення довгострокового позики з RosUkrEnergo на суму 550 млн дол. з відсотковою ставкою 3,5%.

Як пояснили виданню в російській монополії, в результаті продажу газу зі сховищ України у RUE з‘являться вільні грошові кошти, частина яких до кінця першого півріччя буде надана "Газпрому" у вигляді позики "на поточні потреби". Через кредит, зазначили в монополії, "Газпром" зможе швидше отримати доходи від дочірньої структури, ніж через виплату дивідендів.

У російській компанії вважають, що трейдер нічого "Газпрому" не винен, а $ 550 млн - це потенційний прибуток RUE від продажу газу. "Газпром" хоче її отримати скоріше, тому що після продажу газу трейдер буде закритий.

Джерело, близьке до RUE, говорить, що якщо весь газ буде піднято з сховищ до 15 квітня, коли закінчується опалювальний сезон, то можна буде "підвести підсумок і закрити рахунки вже в цьому році". Якщо ж до кінця квітня частину газу залишиться в сховищах, це призведе до відстрочення розрахунків на наступний опалювальний сезон, оскільки з травня почнеться зворотний процес закачування газу. Тоді ліквідацію RUE відкладуть на 2012 рік.

Трейдер Фірташа продасть газ і самоліквідується


Новини Статті Аналітика
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті