Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 18:57 | London, May 26 16:57 | New York, May 26 12:57
Shanghai, May 27 00:57 | Tokyo, May 27 01:57 | Sydney, May 27 03:57

СНВО ім.Фрунзе обладнає компресорами газопровід "Північний потік"

СНВО ім.Фрунзе обладнає компресорами газопровід "Північний потік"
22 вересня 2010 в 17:45 - Роман Зайцев


СНВО ім.Фрунзе обладнає компресорами газопровід "Північний потік"

ВАТ "Сумське НВО ім. Фрунзе" поставить за замовленням російської компанії "Газпрому" 14 блоків компресорів для газоперекачувальних агрегатів.  Обладнання надійде для оснащення нових компресорних станцій "Вязніковська", "Нюксеніца" і "Урдома", які споруджуються на газовій магістралі "Починки-Грязовець", що сполучає Північно-Європейський газопровід ("Північний потік") з газопроводом "Уренгой-Помари-Ужгород". Про це повідомила начальник інформаційного відділу ВАТ "СНВО ім. Фрунзе" Алла Лиховоз.

Завдяки новому газопроводу ВАТ "Газпром" планує значно розширити свої газотранспортні можливості. За допомогою магістралі "Починки-Грязовець" додаткові обсяги газу зможуть транспортуватися з газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" в "Північний потік".

В рамках будівництва газопроводу "Починки-Грязовець" планується оснастити і запустити в експлуатацію 6 компресорних станцій загальною потужністю 580 МВт. НВО ним. Фрунзе бере участь у виготовленні устаткування для цих об‘єктів. Зокрема, з метою оснащення КС "Вязніковська", КС "Нюксеніца" і КС "Урдома" сумські машинобудівники поставлять замовникові 14 блоків компресорів для газоперекачувальних агрегатів. Потужність кожного ГПА складе 16 МВт.

Згідно контрактним зобов‘язанням, відвантаження устаткування необхідно завершити в першому кварталі 2011 р. У цьому ж році компресорні станції мають бути запущені в експлуатацію. Раніше продукція торгівельної марки Frunze вже поставлялася для споруджуваних на газопроводі "Починки-Грязовець" компресорних станцій "Лукоянівська", "Іванівська", "Новоарзамаська".

ВАТ "Сумське НВО ім. Фрунзе" входить до групи компаній "Енергетичний стандарт" і є одним з найбільших в Європі виробників газоперекачувальних агрегатів і комплектних компресорних станцій; відцентрових, вакуумних, хімічних насосів; центрифуг, устаткування для хімічної, газової і нафтопереробної промисловості.

СНВО ім.Фрунзе обладнає компресорами газопровід "Північний потік"


Новини Статті Аналітика
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті