Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 07:40 | London, Aug 18 05:40 | New York, Aug 18 01:40
Shanghai, Aug 18 13:40 | Tokyo, Aug 18 14:40 | Sydney, Aug 18 16:40

Розробка 2 родовищ на Чорноморському шельфі обійдеться в 2,9 млрд. грн.25 лютого 2011 в 15:14 - Ілона Чіркова


Розробка 2 родовищ на Чорноморському шельфі обійдеться в 2,9 млрд. грн.

Облаштування Одеського і Безіменного морських газових родовищ обійдеться "Лукойлу" і "Чорноморнафтогазу" в 2,9 млрд. грн.У таку суму оцінило проект Міністерство енергетики і вугільної промисловості України.

У звіті міністерства за 2010 р. йдеться, що за період реалізації проекту з цих родовищ передбачається видобути 21 млрд. куб. м газу.

За словами джерела у відомстві, 2,9 млрд. грн. компанії інвестують порівну. Щоб виплатити свою частку, "Чорноморнафтогаз" приверне кредити.

У листопаді 2010 р. компанія отримала дозвіл від Мінекономіки привернути дві кредитні лінії строком на один рік: 600 млн. грн. і 190 млн. грн.

Співбесідник в міністерстві уточнив, що вже до кінця року вони розрахують купити все необхідне обладнання і почати активно освоювати ці інвестиції.

Але запланованого обсягу фінансування швидше за все не вистачить для початку масштабного видобутку на родовищах - для цього необхідно 1,5-2 млрд. доларів, визнають в Міненерговуглепромі.

Для фінансування проекту міністерство  розраховує привернути нових інвесторів і створити консорціуми з 3-4 компаній для розробки кожного родовища, розповіло джерело.

Проте, за його словами, це буде можливо, якщо при розробці родовищ буде хоч би якийсь успіх: тоді можна чекати постійного фінансування в потрібному обсязі і зростання видобутку нафти і газу на родовищі.

Член комітету Верховної ради з ПЕК Олександр Гудима вважає, що плани Міненерго по залученню нових інвесторів навряд чи виправдаються, оскільки проти цього може виступити "Лукойл".

О.Гудима сказав, що Росія, в принципі, зацікавлена в контролі над альтернативними джерелами газу для України, у тому числі і над Чорноморським шельфом.

На його думку, російська сторона зацікавлена не стільки в тому, щоб видобувати газ (оскільки це витісняє російське паливо з ринку), скільки в тому, щоб контролювати родовища.

Розробка 2 родовищ на Чорноморському шельфі обійдеться в 2,9 млрд. грн.


Новини Статті Аналітика
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті