Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 25 08:06 | London, Mar 25 06:06 | New York, Mar 25 02:06
Shanghai, Mar 25 14:06 | Tokyo, Mar 25 15:06 | Sydney, Mar 25 17:06

RosUkrEnergo запевняє, що розрахувалася з "Нафтогазом"

RosUkrEnergo запевняє, що розрахувалася з "Нафтогазом"
7 грудня 2010 в 11:23 - Роман Зайцев


RosUkrEnergo запевняє, що розрахувалася з "Нафтогазом"

Швейцарська компанія RosUkrEnergo AG уже перерахувала НАК "Нафтогаз Україна" 1,7 млрд. доларів боргу. Про це заявив голова ради директорів Group DF, співвласник "РосУкрЕнерго" Дмитро Фірташ в інтерв'ю журналу "Фокус".

"Компанія погасила борг перед НАК "Нафтогаз України" у розмірі 1,7 млрд. доларів і перед ВАТ "Газпром" в розмірі 810 млн. доларів. Крім того, НАК "Нафтогаз України" отримав 450 млн. доларів за послуги з транзиту і зберігання газу RosUkrEnego, який був вилучений урядом Тимошенко і який компанія не могла використовувати протягом майже двох років", - цитує видання його слова.

Таким чином, як стверджує Фірташ, Україна після підписання угод отримала від RosUkrEnergo 2,15 млрд. доларів.

Природний газ в обсязі 12,1 млрд. кубометрів проданий ВАТ "Газпром" і буде експортований компанією "Газекспорт" для своїх клієнтів у Європі.

Водночас НАК "Нафтогаз України" купила у ВАТ "Газпром" необхідні обсяги газу за пільговою ціною 230 доларів за тисячу кубометрів, відзначив Фірташ.

Крім того, за його словами, підписані угоди строком на п`ять років між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" про транзит газу територією України в обсягу по 112 млрд. кубометрів щорічно. За послуги транзиту "Газпром" вніс часткову передоплату.

Також співвласник RUE заявив, що його компанія іде з газового ринку України.

"Газовий баланс України збережено. Україна одержала велику суму грошей. НАК не зазнав жодних втрат - Україна одержала дешевий газ. При цьому Україна одержала ще оплату за ПСГ і гарантованим транзитом на 5 років по 112 млрд. кубометрів газу (на рік) - те, чого не змогла добитися Тимошенко у своїх газових контрактах. Я вважаю, це ідеальна угода для України", - наголосив він.

RosUkrEnergo запевняє, що розрахувалася з "Нафтогазом"


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Газпром" витратив 5,3 мільярда рублів через "газову війну" з Україною Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня Україна повинна погасити близько $ 17 мільярдів боргу в 2011-2013 роках Україна повинна погасити близько $ 17 мільярдів боргу в 2011-2013 роках Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінфін США відстрочив досягнення ліміту боргу країни до 2 серпня Мінфін США відстрочив досягнення ліміту боргу країни до 2 серпня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті