Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 00:19 | London, Jul 21 22:19 | New York, Jul 21 18:19
Shanghai, Jul 22 06:19 | Tokyo, Jul 22 07:19 | Sydney, Jul 22 09:19

Росія не знижуватиме цін на газ, поки не об`єднаються "Нафтогаз" і "Газпром"

Росія не знижуватиме цін на газ, поки не об`єднаються "Нафтогаз" і "Газпром"
26 квітня 2011 в 18:00 - Роман Зайцев


Росія не знижуватиме цін на газ, поки не об`єднаються "Нафтогаз" і "Газпром"

Зниження ціни на російський газ не буде, поки Росія не побачить реальних кроків з боку України у створенні СП між "Нафтогазом" і "Газпромом".Так прокоментував начальник аналітичного відділу ІГ "ТАСК" Андрій Шевчишин інформацію про створення робочої групи з РФ для ведення переговорів з перегляду ціни на російський газ для Україні, пише видання "Дело".

"Справа в тому, що зараз ціни на газ, наприклад, у Німеччині, реально на $ 30-40 вище, ніж в України, незважаючи на деякі заяви", - зазначив експерт.

"У Росії зараз немає вагомих підстав для зниження, тим більше, коли зростають спотові ціни на газ у світі у зв‘язку з політичною нестабільністю в країнах Магрибу та аварією на АЕС Фукусіма", - додав він.

На думку Шевчишина, світові ціни на природний газ навряд чи підуть вниз найближчим часом, і об‘єктивних причин для зниження вартості російського газу для України зараз немає.

"Інше питання, що ми можемо домогтися зниження ціни шляхом створення спільного підприємства. Це дозволить Україні отримати доступ до російських газових активів і родовищ, і таким чином мати більш низьку ціну на газ на українському ринку", - сказав експерт.

Аналітик інвестиційної компанії "АРТ Капітал" Станіслав Зеленецький вважає, що якщо світова ціна на нафту марки Brent збережеться в поточних діапазонах до кінця року, то в 4 кварталі 2011 року ціна на газ для України становитиме 360 доларів за тисячу куб. м.

"З такими цінами ми, в цілому залишимося конкурентними у світі (за винятком хімпрому). Однак це вкрай негативно позначиться на платіжному балансі", - підкреслив аналітик.

"Зрештою, ми можемо зіткнутися з уповільненням економічного зростання. Тому зниження ціни на газ є важливим стратегічним кроком для України. Це і є, на мій погляд, самий основний плюс від можливого створення СП з "Газпромом" для зниження ціни на російський газ", - зазначив експерт.

Як повідомив минулого тижня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, на переговорах із заступником голови уряду РФ Ігорем Сечіним була досягнута домовленість про створення робочої групи для подальшого ведення переговорів щодо перегляду умов поставок російського газу в Україні.

Раніше голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер заявив, що перегляд або навіть скасування в судовому порядку російсько-українських газових угод "абсолютно неконструктивні і безперспективні".

"Вперше в історії взаємин з України створена довгострокова контрактна база, яка повністю відповідає багаторічної міжнародної практики ведення газового бізнесу.Дії з виконання контракту не можуть бути поставлені під сумнів", - зазначив глава "Газпрому".

Росія не знижуватиме цін на газ, поки не об`єднаються "Нафтогаз" і "Газпром"


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті