Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 23:51 | London, Apr 19 21:51 | New York, Apr 19 17:51
Shanghai, Apr 20 05:51 | Tokyo, Apr 20 06:51 | Sydney, Apr 20 08:51

Норвезька компанія проінвестує розробку нафто-газових родовищ на Прикарпатті

Норвезька компанія проінвестує розробку нафто-газових родовищ на Прикарпатті
Рейтинг: 0
Голосів: 0
14 лютого 2011 в 15:38 - Роман Зайцев


Норвезька компанія проінвестує розробку нафто-газових родовищ на Прикарпатті

Норвезька нафтогазова компанія проінвестує 70 мільйонів доларів у розробку родовищ на Прикарпатті.Про це у суботу повідомив губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк, передає Gazeta.ua.

Обласний керівник поінформував, що мав виступ у торгово-промисловій палаті Норвегії, де представляв Івано-Франківщину. І, на думку норвезьких експертів, Україна є найпривабливішою для інвестицій серед східноєвропейських країн.

Норвезький інвестор залучатиме місцевих спеціалістів - працівників Івано-Франківського технічного національного університету нафти і газу.

Норвезька компанія проінвестує розробку нафто-газових родовищ на Прикарпатті


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті