Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 11:03 | London, Jul 23 09:03 | New York, Jul 23 05:03
Shanghai, Jul 23 17:03 | Tokyo, Jul 23 18:03 | Sydney, Jul 23 20:03

НКРЕ видала "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання газу

НКРЕ видала "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання газу
24 березня 2011 в 16:00 - Роман Зайцев


НКРЕ видала "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання газу

НКРЕ видала ЗАТ "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання газу за нерегульованим тарифом в обсязі до 4,8 мільярда куб. м щорічно.Рішення про видачу ліцензії терміном на п‘ять років комісія прийняла на засіданні в четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Представник "Укргаз-Енерго" відмовився уточнити, у кого компанія має намір купувати газу і кому він буде поставлятися.

При цьому в ході засідання представник компанії "Укртрансгаз", яка веде судові розгляди з "Укргаз-Енерго", виступав проти видачі ЗАТ ліцензії.

Як повідомлялося, НКРЕ 9 березня 2006 року видала "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання природного газу за нерегульованим тарифом в обсязі до 5,04 мільярда куб. м на рік.

Термін дії ліцензії закінчився 8 березня 2011 року.


"Укргаз-Енерго" створено в лютому 2006 року на виконання російсько-українських домовленостей щодо організації нової схеми поставок в Україну центральноазіатського і російського газу, досягнутих у Москві 4 січня 2006 року.

ВАТ "Газпром", "Нафтогаз Україна" і RosUkrEnergo AG тоді, зокрема, домовилися про створення СП для реалізації на внутрішньому ринку України природного газу, що надходить з території Росії, тобто всього газу, що поставляється в Україну.

"Нафтогаз Україні" і RosUkrEnergo одержали по 50% акцій ЗАТ.

На початку 2008 року "Нафтогаз Україна" і "Газпром" домовилися про зміну існуючої на той момент схеми постачань центральноазіатського і російського газу в Україні, виключивши зі схеми "Укргаз-Енерго".

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб‘єктів природних монополій в електроенергетиці та нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

НКРЕ видала "Укргаз-Енерго" ліцензію на постачання газу


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті