Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:36 | London, Feb 19 03:36 | New York, Feb 18 23:36
Shanghai, Feb 19 11:36 | Tokyo, Feb 19 12:36 | Sydney, Feb 19 14:36

Власник УІГ каже, що мита на імпорт нафтопродуктів не врятує економіку21 квітня 2011 в 16:00 - Роман Зайцев


Власник УІГ каже, що мита на імпорт нафтопродуктів не врятує економіку

Введення мита на імпорт нафтопродуктів не врятує українську економіку в цілому. Таку думку під час онлайн-конференції в РБК-Україна заявив голова наглядової ради ВАТ "Концерн Галнафтогаз", президент "Універсальної інвестиційної групи" Віталій Антонов.

"При такому сценарії ціни підвищаться за всіма складовими більш, ніж на 1 грн. Це, можливо, тимчасово врятує виробників усередині країни, але якщо ціна на нафту скакне до 150 доларів то і мита їх не врятують", - підкреслив В.Антонов.

Він також вважає, що монополізації на ринку нафтопродуктів не буде. "По-перше, у нас адекватний уряд. По-друге, монополізувати можна ринок з якісним продуктом", - сказав В.Антонов.

Крім того, глава наглядової ради "Концерн Галнафтогаз" особливо відзначив, що ніякої монопольної змови між мережею "ОККО" та ще низкою мереж не було.

Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет України оштрафував три українські мережі автозаправок на суму 50 млн грн.

Власник УІГ каже, що мита на імпорт нафтопродуктів не врятує економіку


Новини Статті Аналітика
"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія обклала митом українські сталеві ковані валки для прокатних станів Росія обклала митом українські сталеві ковані валки для прокатних станів Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті