Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 19:55 | London, May 21 17:55 | New York, May 21 13:55
Shanghai, May 22 01:55 | Tokyo, May 22 02:55 | Sydney, May 22 04:55

В Запорізькій області побудують метанові заправки21 березня 2011 в 10:50 - Ілона Чіркова


В Запорізькій області побудують метанові заправки

Президент Віктор Янукович схвалив ідею голови Запорізької ОДА Бориса Петрова щодо будівництва в Україні метанових заправок.Петров повідомив, що на зустрічі з Президентом він запропонував проект будівництва нових заправних станцій, які би працювали на метані.

Така тенденція розвивається в Європі та Америці. Адже ціни на бензин будуть підвищуватися, а якщо цей проект реалізувати по всій країні, то в нас з‘явиться альтернативне паливо, яке буде в 2 рази дешевшим.

За словами губернатора, в Запорізькій області необхідно побудувати 18 станцій.

Петров додав, що з цього приводу рішення не було прийнято, але Президент схвалив цю ідею. Вони будуть займатися цим на рівні Кабміну.

Раніше прем‘єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд не планує карати ті компанії, які не дотримуються меморандуму про непідвищення цін на нафтопродукти, проте не відкидає можливості санкцій за порушення антимонопольного законодавства.

Разом з тим раніше Азаров заявив, що як тільки уряд накопичить достатній обсяг нафтопродуктів і буде впевнений, що таким чином вдасться уникнути дефіциту бензину в країні, він почне жорстко говорити з операторами АЗС, на яких необґрунтовано підвищується ціна.

В Запорізькій області побудують метанові заправки


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті