Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 15:59 | London, Feb 19 13:59 | New York, Feb 19 09:59
Shanghai, Feb 19 21:59 | Tokyo, Feb 19 22:59 | Sydney, Feb 20 00:59

Українцям продають 30% неякісного пального по високих цінах

Українцям продають 30% неякісного пального по високих цінах
5 квітня 2011 в 16:00 - Роман Зайцев


Українцям продають 30% неякісного пального по високих цінах

Згідно з даними моніторингу якості нафтопродуктів на українських АЗС, який був проведений органами захисту прав споживачів Держспоживстандарту, обсяг реалізації неякісного палива становить близько 30% від загального обсягу нафтового ринку.

Про це заявила перший заступник голови Держспоживстандарту Владислава Хижняк, передають "Экономические известия".

"Територіальними органами захисту прав споживачів проведено моніторинг якості нафтопродуктів практично по всіх регіонах України. Результати моніторингу свідчать про те, що обсяг реалізації неякісного палива становить близько 30% від загального обсягу нафтового ринку України. Причому щодо дизельного палива - до 50%", сказала Хижняк.

За її словами, такому стану справ передували як об‘єктивні, так і суб‘єктивні причини, серед яких вимоги закону про основи державного нагляду у сфері господарської діяльності, істотне ускладнення плану перевірок територіальними органами Держспоживстандарту за умови попередження суб‘єкта господарювання за 10 днів до проведення перевірки.

Також за словами Хижняк, до цього часу минулим урядом не виділялися кошти на відбір зразків і проведення лабораторних досліджень.

Українцям продають 30% неякісного пального по високих цінах


Новини Статті Аналітика
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Державне регулювання викидами та забрудненням довкілля: інноваційна пастка Державне регулювання викидами та забрудненням довкілля: інноваційна пастка ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Нафтогаз" 25 травня проведе аукціон з продажу 12,5 тис. т світлих нафтопродуктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті