Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 27 13:04 | London, Mar 27 11:04 | New York, Mar 27 07:04
Shanghai, Mar 27 19:04 | Tokyo, Mar 27 20:04 | Sydney, Mar 27 22:04

Українські АЗС заробляють літрі А-95 одну гривню

Українські АЗС заробляють літрі А-95 одну гривню
22 квітня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Українські АЗС заробляють літрі А-95 одну гривню

Дохід українських нафтотрейдерів досягає 1 гривні на літрі пального.Про це пише газета "Комментарии".

Зокрема, видання посилається на план санації полтавського трейдера ТОВ "Нафта ЛВ", який рік тому був затверджений Господарським судом України.

У документі вказувалося, що на утримання однієї заправки необхідно щомісяця витрачати близько 80 тисяч гривень, але зате вона буде приносити прибуток 102 тисячі гривень на місяць.

"На березень 2010 року середньодобовий прибуток на бензині А-80 становить 0,7 гривні за літр, на А-92 - 0,8 гривні за літр, на А-95 - 1,05 гривні за літр, на дизельному паливі - 0,85 гривні за літр. При умові збереження таких показник інвестор "Нафти ЛВ" фірма "Гарант" гарантує, що чистий прибуток АЗС за місяць роботи буде становити 17 тисяч гривень" - йдеться в плані санації трейдера.

Видання відзначає, що зазначені цифри базуються на тому, що через одну АЗС на місяць буде продаватися всього 4 куб м нафтопродуктів.

У той же час, через київську заправку продається в 50 разів більше палива. А чистий прибуток середньостатистичної київської заправки становить близько 1 мільйон гривень на місяць.

Експерти не виключають, що зараз націнка трейдерів менша торішньої через штучне стримування роздрібних цін з боку уряду.

Українські АЗС заробляють літрі А-95 одну гривню


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні трішки підросли Ціни на пальне в Україні трішки підросли Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті