Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 06:04 | London, Jul 18 04:04 | New York, Jul 18 00:04
Shanghai, Jul 18 12:04 | Tokyo, Jul 18 13:04 | Sydney, Jul 18 15:04

Нафтотрейтери кажуть, що їх оштрафували за наказом Бойко

Нафтотрейтери кажуть, що їх оштрафували за наказом Бойко
Рейтинг: 0
Голосів: 0
23 березня 2011 в 17:00 - Роман Зайцев


Нафтотрейтери кажуть, що їх оштрафували за наказом Бойко

Асоціація "Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України" вважає, що рішення АМКУ про накладення штрафів на мережі ОККО, WOG та Shell було прийнято під адміністративним тиском з боку Міністерства енергетики та вугільної промисловості."У січні АЗС торгували без урахування 40% підвищення акцизного збору; в лютому виконали прохання про стабілізацію цін на А-95 нижче 9 гривень за літр, тоді як нафта в світі за цей період подорожчала на більш ніж на 20%. Відкладений ріст цін у січні-лютому повернувся в березні, однак роздріб, як і раніше відстає за темпами від оптового сегменту на 40-50 копійок за літр", - йдеться в заяві асоціації.

"Ми не виключаємо, що ініціаторів цькування гравців ринку надихнув досвід російської влади, які за допомогою Федеральної антимонопольної служби недавно домоглися відчутного зниження цін на колонках. Однак необхідно розуміти, що російський досвід абсолютно неприйнятний в Україні", - припускають нафтотрейдери.

За їхніми даними, російські компанії заробляють надприбутки на видобутку та продажу нафти за рекордними цінами, що дозволяє їм торгувати у роздробі з мінімальною націнкою або зовсім без неї.

Асоціація заявляє, що вказівку глави Міненерговугілля Юрія Бойка про зниження відпускних цін на 300 гривень за тонну нафтопереробні підприємства України не виконали.

"Крім того, НПЗ фактично не продають свою продукцію на ринок, спрямовуючи її афілійованим мережам. Зокрема, за 10 днів з дня розпорядження міністра "Укртатнафта" відпустила стороннім операторам 600 тонн бензину, або 12 цистерн", - йдеться в повідомленні.

Дії Міненергоугля не знімуть з порядку денного реальних причин зростання цін на нафтопродукти - цінової кризи на світовому ринку енергоносіїв - і відповідно не зможуть вплинути на цінову ситуацію в Україні.

"Вся провина за подальше несподіване зростання цін і можливий дефіцит нафтопродуктів буде лежати на Міненерговугілля, яке протягом останніх місяців не вважає за потрібне вести рівноправний діалог з учасниками паливного ринку", - заявляють в асоціації.

Нафтотрейтери кажуть, що їх оштрафували за наказом Бойко


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті