Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 03:11 | London, Jul 17 01:11 | New York, Jul 16 21:11
Shanghai, Jul 17 09:11 | Tokyo, Jul 17 10:11 | Sydney, Jul 17 12:11

Нафтотрейдери запевняють, що імпортні мита не покращать якість українського бензину

Нафтотрейдери запевняють, що імпортні мита не покращать якість українського бензину
19 січня 2011 в 12:07 - Роман Зайцев


Нафтотрейдери запевняють, що імпортні мита не покращать якість українського бензину

Нафтотрейдери вважають, що введення мит на імпорт бензинів і дизельного пального не приведе до покращення якості нафтопродуктів, вироблених в Україні.Про це вони сказали на прес-конференції, повідомляють "Українські новини".

На думку операторів ринку, введення мит суттєво підвищить вартість імпортних нафтопродуктів, що, таким чином, буде сприяти монополізації ринку та збільшенню продажів низькоякісних бензинів.

"Українські НПЗ не виробляли і не виробляють бензинів марки Євро-4 і Євро-5. Той бензин, який сьогодні виробляється в Україні - це суцільне отруєння зовнішнього середовища. З введенням мит ми повертаємося з вами до стандарту Євро-2, якщо це взагалі можна назвати словом "Євро", - сказав президент з комерційних питань концерну "Галнафтогаз" Віталій Антонов.

Нафтотрейдери вважають, що зниження конкурентності ринку шляхом штучного створення умов для збільшення збуту українських нафтопродуктів за допомогою введення мит в остаточному підсумку не буде стимулювати власників вітчизняних НПЗ вкладати кошти в модернізацію виробництва, а також розвитку ринку.

"Якщо таке бажання є, підкреслюю, сьогодні... після введення мит таке бажання може зникнути, як свідчить попередній досвід. Хто заплатить за цю модернізацію? Власник заводу в умовах конкурентного ринку або це буде український споживач?" - запитав Антонов.

Крім того, вважають нафтотрейдери, після введення мит варто також очікувати підвищення оптових цін на вироблені українськими НПЗ нафтопродукти.

"В Україні існує паливний паритет якщо будуть введені мита, можете бути впевнені, що оптові ціни місцевих заводів піднімуться", - сказав генеральний директор мережі АЗС Shell в Україні Вільям Козик, зазначивши, що підвищення цін на імпортні нафтопродукти може дати привід також для підняття роздрібних цін на вітчизняні.

Зі слів голови представництва компанії ORLEN Lietuva в Україні Ігоря Майстренко, компанія раніше зверталася в Міністерство закордонних справ і Кабінет міністрів із проханням дати своє бачення цієї ситуації, однак поки не отримала відповіді.

У цілому, за прогнозами нафтотрейдерів, із введенням мит роздрібна вартість 1 літра імпортного бензину становитиме більш як 1 євро.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості виступає за введення мита 80 євро/тонна на імпорт дизпалива та 130 євро/тонна на імпорт бензинів.

Нафтотрейдери запевняють, що імпортні мита не покращать якість українського бензину


Новини Статті Аналітика
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті