Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 00:41 | London, Jul 16 22:41 | New York, Jul 16 18:41
Shanghai, Jul 17 06:41 | Tokyo, Jul 17 07:41 | Sydney, Jul 17 09:41

Експерти прогнозують подальший ріст цін на пальне

Експерти прогнозують подальший ріст цін на пальне
Рейтинг: 0
Голосів: 0
27 квітня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Експерти прогнозують подальший ріст цін на пальне

Вартість бензину А-92 і А-95 - ДСТУ 4063:2001- на тижні зросте до 9,84 і 10,20 гривні за літр відповідно. Про це йдеться у повідомленні НТЦ "Психея".Додатково про ціни на бензин Ви можете прочитати на нашому порталі, зробивши пошук за тегом Ціни на бензин

У повідомленні наголошується, що, у свою чергу, дизельне пальне Л-0,2-62 - ДСТУ 3868-99 - на тижні подорожчає до 9,91 гривні за літр.

При цьому бензин А-92 буде переоцінений на 26 копійок, тоді як потенціал майбутнього зростання ціни бензину А-95 зменшиться до 18 копійок, а дизельного пального - скоротиться до нуля.

"Незважаючи на нульовий потенціал зростання для дизельного пального, нафтопродукти усіх марок дорожчатимуть і далі", - зазначається у повідомленні.

Також експерти наголошують, що, на відміну від Росії, де все більше використовується митно-тарифне регулювання, в Україні ставка робиться на цінове утримання.

"Уряд втратив відчуття часу, і не відчуває небезпеки виникнення дефіциту пального. А в зовнішніх умовах за нездатності Міненерговугілля протистояти інформаційним маніпуляціям операторів це може привести до значного подорожчання пального після зняття чергових обмежень", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, у понеділок середні роздрібні ціни на пальне в Україні продовжили рости.

Середня ціна бензину А-95 зросла до 10,06 гривні за літр, пальне марки А-76 в середньому подорожчало до 9,34 гривні за літр.

Середня ціна дизпального становить 9,72 гривні за літр. Середня ціна скрапленого газу становить 5,52 гривні за літр.

Експерти прогнозують подальший ріст цін на пальне


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті