Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 13:56 | London, Apr 20 11:56 | New York, Apr 20 07:56
Shanghai, Apr 20 19:56 | Tokyo, Apr 20 20:56 | Sydney, Apr 20 22:56

Бензину прогнозують 10,2 гривні за літр

Бензину прогнозують 10,2 гривні за літр
11 березня 2011 в 12:45 - Роман Зайцев


Бензину прогнозують 10,2 гривні за літр

Найбільші оператори ринку нафтопродуктів мають намір підвищити ціни на бензин до 10-10,2 гривень за літр.Така необхідність пояснюється зростанням цін на нафту та збільшенням ставок акцизного збору на нафтопродукти, пише видання "Комерсант-Україна".

В прес-службі концерну "Галнафтогаз" (308 АЗС під маркою "Окко") заявили, що в разі збереження поточного рівня цін на нафтопродукти і нафту в світі середня роздрібна ціна найпопулярнішої марки бензину А-95 протягом березня досягне 10 гривень за літр.

У компанії повідомили, що в даний час виправдана середня ціна А-95 у роздробі повинна становити вже близько 10,2 гривень за літр, дизельного палива - 9,5 гривень за літр.

Про плани підвищити ціни заявили також у компаніях "Континіум" і "Лукойл-Україна".

"Преміум-бензин на заправках "Лукойлу" вже продається по 10,2 гривень за літр. Якщо зростання цін на нафту продовжиться, то до кінця березня вже звичайний А-95 на всіх АЗС буде продаватися за такою ціною", - відзначили в прес- службі ВАТ "Лукойл".

У "Галнафтогазі" висловили подив діями секретаріату експертно-аналітичної групи - ЕАГ - з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів, який відмовився підвищувати рекомендовану для нафтотрейдерів ціну палива.

"Протягом січня-лютого група взагалі не враховувала у своїх розрахунках нові ставки акцизів на бензин, які з 1 січня збільшилися майже на 40%", - заявили в компанії.

Нагадаємо, секретаріат ЕАГ визначив, що максимальна роздрібна ціна А-95 на 1-10 березня повинна становити 8,76 гривень за літр, у той час як експерти і нафтотрейдери заявляли, що вона повинна бути значно вище 9 гривень за літр.

За даними компанії UPECO, на 10 березня середня ціна А-95 на ринку - 9,41 гривень за літр.

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха сказав, що ціна на бензин прийнятна, хоча і є досить високою: "Ми бачимо, що фактично транспортні потоки не зменшилися. Усі, хто їздив, продовжують їздити".

Головною причиною подорожчання палива стало збільшення цін на нафту і нафтопродукти в світі, каже експерт консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко.

10 березня вартість квітневих ф‘ючерсних контрактів на нафту марки WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі через погіршення ситуації в Лівії досягла 104,7 долара за барель.

За словами пана Сіренка, найбільш значно паливо подорожчає на АЗС, що продають імпортні нафтопродукти.

У березні, за його словами, різниця в ціні імпортного та українського пального збільшиться.

"Це пов‘язано з тим, що у світі ціни на готові нафтопродукти зростають швидшими темпами, ніж на нафту", - відзначає Сіренко.

Бензину прогнозують 10,2 гривні за літр


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті