Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 05:06 | London, Jul 17 03:06 | New York, Jul 16 23:06
Shanghai, Jul 17 11:06 | Tokyo, Jul 17 12:06 | Sydney, Jul 17 14:06

"Нафтогаз" продаватиме бензин з аукціонів

"Нафтогаз" продаватиме бензин з аукціонів
5 травня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


"Нафтогаз" продаватиме бензин з аукціонів

НАК "Нафтогаз України" буде продавати бензин власного виробництва на аукціонах. Таким чином уряд хоче стримати ціни на пальне у країні.Міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що НАК "Нафтогаз України" переробив 100 тисяч тонн нафти і 6 травня розпочне її реалізацію з аукціону, щоб стримати зростання цін на пальне, повідомляє офіційний сайт Кабінету міністрів України (КМУ).

За словами Бойка, держава і надалі активно впливатиме на питання стабілізації ринку нафтопродуктів, щоб уникнути неконтрольованого зростання цін і дефіциту пального.

"Нам вдалося стримати неконтрольоване зростання цін, відсікти спекулятивну складову, і якщо порівняти нашу ситуацію з нашими сусідами, то вона у нас значно краще", - заявив Бойко.

За його словами, цього вдалося досягти ще і завдяки постійному моніторингу запасів нафтопродуктів в країні.

"Це дуже важливий аспект - не допустити дефіциту. Тому як, що сталося в РФ - наші колеги просто не проконтролювали і увесь бензин поїхав на експорт. А такого не можна допускати", - підкреслив Бойко.

Нагадаємо, що багато регіонів РФ в останні декілька днів зіткнулися з "бензиновою проблемою": десь помітно виросли ціни, десь виник дефіцит палива, що супроводжується ажіотажним попитом. Міненерго вважає, що бензинова криза пов‘язана зі збільшенням експорту нафтопродуктів на 67%, а також з утриманням палива великими компаніями.

Прем‘єр-міністр РФ Володимир Путін в четвер доручив Міненерго підготувати необхідні документи, щоб з травня підвищити експортні мита на бензин, одночасно понизивши НДПІ або ряд акцизів.

Раніше прем‘єр-міністр України Микола Азаров заявив, що рішення уряду РФ про підвищення мит на експорт бензину не приведе до дефіциту пального в країні.

"Нафтогаз" продаватиме бензин з аукціонів


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті