Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:39 | London, May 27 02:39 | New York, May 26 22:39
Shanghai, May 27 10:39 | Tokyo, May 27 11:39 | Sydney, May 27 13:39

Мінприроди не хоче платити Vanco за розірвану угоду

Мінприроди не хоче платити Vanco за розірвану угоду
9 грудня 2010 в 09:33 - Роман Зайцев


Мінприроди не хоче платити Vanco за розірвану угоду

Мінприроди сподівається, що в мировій угоді з компанією Vanco Prykerchenska не буде передбачена компенсація збитку цій компанії у зв’язку з розірванням України угоди про розподіл продукції по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.Про це повідомив журналістам міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський, передає агентство "Українські новини".

За його словами, для укладення мирової угоди залишилось узгодити 5 питань, які, зокрема, стосуються компенсації Україною збитку.

"Залишилися невирішеними 5 питань ... Ми якраз і ведемо роботу, щоб цієї компенсації не було", - сказав Злочевський.

Він також висловив надію, що до 2011 року мирову угоду буде підписано і Vanco почне роботу.

"Ми хочемо підписати до Нового року, щоб люди нарешті могли почати працювати", - зазначив міністр.

Злочевський також уточнив, що в саму угоду про розподіл продукції ніяких змін вносити не будуть.

19 жовтня 2007 між Кабміном і компанією Vanco International було підписано угоду про розподіл продукції по Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і зобов‘язання по УРП Vanco Prykerchenska.

Це стало основною причиною розірвання з боку Кабміну угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

7 липня Стокгольмський арбітраж з ініціативи Vanco Prykerchenska і Кабінету міністрів призупинив строком на 3 місяці арбітражний процес.

Пізніше Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма продовжив термін призупинення арбітражного розгляду між Україною та компанією Vanco Prykerchenska до кінця року.

Vanco International є 100%-ої дочірньої компанією Vanco Energy Company - США.

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація "Дтек", інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd, а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгенія Новицького на паритетних засадах.

Мінприроди не хоче платити Vanco за розірвану угоду


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті