Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 16:13 | London, Mar 17 14:13 | New York, Mar 17 10:13
Shanghai, Mar 17 22:13 | Tokyo, Mar 17 23:13 | Sydney, Mar 18 01:13

Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ4 лютого 2011 в 15:14 - Ілона Чіркова


Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ

Міненерговугілля наголошує, що на сьогодні склалася  безпрецедентна ситуація із розрахунками за газ підприємств ТКЕ з НАК "Нафтогаз України".

Підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) заборгували ДК  "Газ України" НАК "Нафтогаз України" за природний газ,  спожитий з початку опалювального сезону в період з 2010-2011 рр. (з 01.10.10), понад 5 млрд. грн.

За даними оперативного моніторингу більше 1000 підприємств ТКЕ, які споживають природний газ для виробництва теплової енергії, заборгували понад 4 млрд. грн. при рівні оплати – 43%.

Найбільшим боржником серед підприємств, що забезпечують теплом жителів міст-мільйонників, є АЕК "Київенерго". Протягом опалювального періоду 2010-2011 рр. столична теплоенергетика заборгувала за природний газ понад 1 млрд. грн. (рівень оплати – 41%).

НАК "Нафтогаз України" імпортує газ, який реалізує підприємствам ТКЕ і зобов’язана щомісяця сплачувати його в повному обсязі ВАТ "Газпром". Відсутність розрахунків з боку підприємств ТКЕ ставить під загрозу щомісячні розрахунки з РФ.

Міненерговугілля має намір ініціювати на черговому засідання Кабінету Міністрів застосування до найбільш злісних боржників заходів адміністративного характеру аж до притягнення винуватців до суворої відповідальності згідно з нормами закону.

Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Як грамотно поводитись з боргами? Як грамотно поводитись з боргами? Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Газпром" витратив 5,3 мільярда рублів через "газову війну" з Україною 10 цікавих фактів про борги 10 цікавих фактів про борги I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Міненерговугілля рекомендує знизити вартість дизпалива до 9,6 грн за літр Міненерговугілля рекомендує знизити вартість дизпалива до 9,6 грн за літр Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті