Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 18 11:10 | London, Dec 18 09:10 | New York, Dec 18 05:10
Shanghai, Dec 18 17:10 | Tokyo, Dec 18 18:10 | Sydney, Dec 18 20:10

Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ4 лютого 2011 в 15:14 - Ілона Чіркова


Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ

Міненерговугілля наголошує, що на сьогодні склалася  безпрецедентна ситуація із розрахунками за газ підприємств ТКЕ з НАК "Нафтогаз України".

Підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) заборгували ДК  "Газ України" НАК "Нафтогаз України" за природний газ,  спожитий з початку опалювального сезону в період з 2010-2011 рр. (з 01.10.10), понад 5 млрд. грн.

За даними оперативного моніторингу більше 1000 підприємств ТКЕ, які споживають природний газ для виробництва теплової енергії, заборгували понад 4 млрд. грн. при рівні оплати – 43%.

Найбільшим боржником серед підприємств, що забезпечують теплом жителів міст-мільйонників, є АЕК "Київенерго". Протягом опалювального періоду 2010-2011 рр. столична теплоенергетика заборгувала за природний газ понад 1 млрд. грн. (рівень оплати – 41%).

НАК "Нафтогаз України" імпортує газ, який реалізує підприємствам ТКЕ і зобов’язана щомісяця сплачувати його в повному обсязі ВАТ "Газпром". Відсутність розрахунків з боку підприємств ТКЕ ставить під загрозу щомісячні розрахунки з РФ.

Міненерговугілля має намір ініціювати на черговому засідання Кабінету Міністрів застосування до найбільш злісних боржників заходів адміністративного характеру аж до притягнення винуватців до суворої відповідальності згідно з нормами закону.

Міненерговугілля ініціює притягнення до відповідальності злісних боржників за газ


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Як грамотно поводитись з боргами? Як грамотно поводитись з боргами? Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Газпром" витратив 5,3 мільярда рублів через "газову війну" з Україною 10 цікавих фактів про борги 10 цікавих фактів про борги I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Міненерговугілля рекомендує знизити вартість дизпалива до 9,6 грн за літр Міненерговугілля рекомендує знизити вартість дизпалива до 9,6 грн за літр Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті