Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 21 16:10 | London, Sep 21 14:10 | New York, Sep 21 10:10
Shanghai, Sep 21 22:10 | Tokyo, Sep 21 23:10 | Sydney, Sep 22 01:10

Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря

Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря
27 квітня 2011 в 08:40 - Роман Зайцев


Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря

ВАТ Лукойл і ВАТ НК Роснафта розглядають для спільної роботи шельф Чорного моря і Каспію, повідомив глава Лукойлу Вагіт Алекперов.Алекперов нагадав, що до 1 вересня компанії повинні підготувати конкретні пропозиції, а 1 серпня вони формалізують всі свої структури.

"Ми розглядаємо об‘єднання зусиль на шельфах: це і Каспій, і Азов, і Чорне море, це і Арктичне узбережжя. Консорціум дозволить об‘єднати зусилля російських компаній. Вперше, Володимир Володимирович, створюється консорціум не з іноземними компаніями, а дві російські компанії об‘єднують зусилля, фінансові активи, активи мінеральних ресурсів, для того щоб виконати завдання і створити єдину систему, яка була б економічно ефективна для всіх учасників цього ринку. Тому, звичайно, це дуже хороший поштовх, це крок вперед, який дозволяє нам сьогодні вже братися за дуже складні проекти - як технологічні, так і капіталомісткі ", - наголосив глава Лукойлу на зустрічі з прем‘єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

Відповідаючи на запитання Путіна про те, що могло б бути в якості першого кроку співробітництва, Алекперов сказав: "Це можуть бути геолого-розвідувальні роботи, в тому числі на Чорному морі, на Каспії. Ми спільно розглядаємо зараз два об‘єкти, де могли б вести ці роботи ". Алекперов також розповів, що компанії планують об‘єднати свої родовища в Тимано-Печорській провінції, де Лукойл вже побудував експортну інфраструктуру.

"Є у нас родовища невведення, є в" Роснефті "невведення. Будівництво окремого нафтопроводу малого діаметра обом компаніям невигідне, а об‘єднавши зусилля, ми могли б просто всю цю інфраструктуру зробити самостійно. Ось ці три регіони, де сьогодні могли б бути ефективними наші спільні проекти ", - зазначив Алекперов.

ВАТ Роснафта і ВАТ Лукойл 21 квітня підписали угоду про довгострокове співробітництво; до 15 травня компанії створять спільні робочі групи, щоб до 1 серпня визначити перелік проектів з подальшою оцінкою їх ефективності і розробкою прийнятних механізмів співпраці. Остаточний список проектів буде готовий до 1 вересня.

Відповідно до угоди, Лукойл може взяти участь у геологорозвідці на ліцензійних ділянках ВАТ Роснафта на шельфі, а також у розробці вже відкритих родовищ у рамках російського законодавства. Також сторони домовилися про об‘єднання зусиль з таких напрямків, як геологорозвідка, видобуток і транспортування вуглеводнів на ділянках у Ненецькому автономному окрузі (НАО), а також по низці інших напрямків.

Лукойл і Роснафта планують спільний маркетинг попутного і природного газу родовищ Большехетської і Ванкорської зон, взаємні поставки на збутові та виробничі потужності обох компаній нафтопродуктів, зріджених газів і продуктів нафтохімії. Крім того, компанії мають намір спільно виробляти рішення для підвищення ефективності реалізації продукції нафтохімії, нафти і газопереробки в РФ і за кордоном.

Роснафта і Лукойл мають намір використовувати наявну логістичну інфраструктуру, в тому числі потужності з перевалки нафти, продуктів нафтопереробки і нафтохімії на експорт, а також розробку і здійснення проектів у сфері транспортної інфраструктури для нафтопродуктів, у тому числі проекту з будівництва продуктопроводу, до Московського продуктового кільця і проекту Південь.

Раніше, 20 січня повідомлялося, що Кабінет міністрів України дозволив Лукойлу, найбільшій приватній нафтовій компанії Росії, брати участь у видобутку нафти і газу на шельфі Чорного моря.

Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря


Новини Статті Аналітика
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Хліб Інвестбуд" розпочинає другий етап форвардних закупівель на 335 млн. грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "Лукойл" на 81,5 тисячі гривень У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Рекламна кампанія Євро-2012 почнеться з 1 вересня Рекламна кампанія Євро-2012 почнеться з 1 вересня Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Немає нічого більш стимулюючого, ніж коли все йде не так, як треба.

Шерлок Холмс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті