Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 09:37 | London, Jul 22 07:37 | New York, Jul 22 03:37
Shanghai, Jul 22 15:37 | Tokyo, Jul 22 16:37 | Sydney, Jul 22 18:37

ЄБРР передума давати кредит "Нафтогазу"

ЄБРР передума давати кредит "Нафтогазу"
24 вересня 2010 в 10:00 - Роман Зайцев


ЄБРР передума давати кредит "Нафтогазу"

ЄБРР відклав на невизначений термін розгляд проекту виділення кредиту НАК "Нафтогаз України".  Як повідомили в представництві банку в Києві, цей проект навряд чи буде винесений на затвердження ради директорів у 2010 році, передає "Інтерфакс".

У банку нагадали, що серед умов виділення "Нафтогазу" коштів міжнародними фінансовими органами - проведення структурних реформ у газовій галузі.

На цьому тижні ЄБРР прибрав проект "Нафтогазу" з переліку проектів, які планується винести на раду директорів, тоді як тиждень тому він ще був там з ймовірною датою розгляду в середині вересня.

31 липня 2009 Європейська Комісія та міжнародні фінансові інститути за підсумками переговорів з Україною виступили із заявою про можливе фінансування "Нафтогазу України".

ЄБРР, зокрема, повідомив про готовність розглянути надання НАК двох позик в розмірі до 300 млн. доларів і до 450 млн. доларів.

Передбачалося, що на першому етапі буде виділено короткостроковий кредит у сумі 300 млн. доларів на закупівлю природного газу, а на більш головному, другому, етапі "Нафтогаз України" отримає довгостроковий кредит у 450 млн. доларів на розвиток інфраструктури і підвищення енергоефективності.

Спочатку ЄБРР планував розглянути цей проект на засіданні ради директорів 17 листопада 2009 року, однак через зрив українською стороною реформ у газовій галузі ця дата кілька разів переносилася.

ЄБРР передума давати кредит "Нафтогазу"


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті