Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 21 20:41 | London, Jun 21 18:41 | New York, Jun 21 14:41
Shanghai, Jun 22 02:41 | Tokyo, Jun 22 03:41 | Sydney, Jun 22 05:41

Експерти вважають, що збільшення видобутку газу в Україні не буде

Експерти вважають, що збільшення видобутку газу в Україні не буде
4 січня 2011 в 10:50 - Ілона Чіркова


Експерти вважають, що збільшення видобутку газу в Україні не буде

На думку експертів, монопольний постачальник газу до України "Газпром" не зацікавлений у збільшенні видобутку українського палива.Створення анонсованих у грудні двох спільних підприємств українського "Нафтогазу" і російського "Газпрому" не призведе до збільшення видобутку газу в Україні.

Про це сказано в огляді Центру Східних досліджень (OSW, Варшава).

Аналітики зазначили, що монопольний постачальник газу до України "Газпром" не зацікавлений у збільшенні видобутку українського палива, а хоче одержати доступ на ринок видобутку й продажу газу.

Експерти написали, що хоча Україна має можливість суттєво збільшити власний видобуток, сумнівно, що компанії цьому сприятимуть, оскільки в цьому не зацікавлений Газпром.

Аналітики також звернули увагу, що ні російська, ні українська компанія не мають технологій видобутку газу на Чорному морі, де, зокрема, в Керченській протоці запаси газу оцінюються в 75 мільярдів кубометрів.

На думку польських експертів, підписання українською владою меморандуму про створення двох СП з росіянами свідчить про бажання активізувати співпрацю.

В огляді зазначається, що водночас створення СП може бути тестом можливості співпраці, яку обмірковує Україна, щодо допуску Росії до українського ринку видобутку й продажу газу.

Як відомо, Україна за рахунок внутрішнього видобутку близько 20 мільярдів кубометрів газу на рік забезпечує свої потреби менш ніж на третину, імпортуючи решту палива з Росії.

Експерти вважають, що збільшення видобутку газу в Україні не буде


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті