Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 22:15 | London, Jul 15 20:15 | New York, Jul 15 16:15
Shanghai, Jul 16 04:15 | Tokyo, Jul 16 05:15 | Sydney, Jul 16 07:15

Бойко підтвердив, що RosUkrEnergo перерахувало "Нафтогазу" $1,7 млрд. боргу

Бойко підтвердив, що RosUkrEnergo перерахувало "Нафтогазу" $1,7 млрд. боргу
7 грудня 2010 в 17:37 - Роман Зайцев


Бойко підтвердив, що RosUkrEnergo перерахувало "Нафтогазу" $1,7 млрд. боргу

Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко підтвердив, що RosUkrEnergo перерахувало НАК "Нафтогаз України" $1,7 млрд. боргу. Про це він заявив журналістам."Так, гроші були перераховані", - зазначив Ю.Бойко.

При цьому він заявив, що газ RosUkrEnergo буде поставлятися частинами.
Нагадаємо, в кінці листопада сторони підписали пакет угод щодо вирішення низки суттєвих питань взаємодії в газовій сфері. Згідно з підписаними документами на виконання рішення Арбітражного інституту торговельної палати в м. Стокгольм (Швеція) "Нафтогаз України" зробить повернення 12,1 млрд куб. м природного газу Rosukrenergo АG.

У свою чергу Rosukrenergo АG погасить заборгованість перед Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" в сумі $1,7 млрд. і перед групою "Газпром" в сумі $810 млн.

Таким чином, підписання пакета угод дозволило сторонам повністю врегулювати відносини, пов‘язані з поставками газу в 2008-2009 рр.

7 грудня джерело близьке до співвласника трейдера RosUkrEnergo, голові ради директорів Group DF Дмитру Фірташу заявило, що RosUkrEnergo за рахунок коштів "Газпром експорту" погасило $2,51 млрд. боргу перед "Газпромом" і "Нафтогазом".

Бойко підтвердив, що RosUkrEnergo перерахувало "Нафтогазу" $1,7 млрд. боргу


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Україна повинна погасити близько $ 17 мільярдів боргу в 2011-2013 роках Україна повинна погасити близько $ 17 мільярдів боргу в 2011-2013 роках ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" збирається закачати 21 мільярд кубометрів газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Нафтогаз" на біржових торгах не вдалося продати 12,5 тисяч тонн палива Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті