Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:31 | London, Feb 19 03:31 | New York, Feb 18 23:31
Shanghai, Feb 19 11:31 | Tokyo, Feb 19 12:31 | Sydney, Feb 19 14:31

Бойко обіцяє новий газовий контракт улітку

Бойко обіцяє новий газовий контракт улітку
2 травня 2011 в 09:30 - Роман Зайцев


Бойко обіцяє новий газовий контракт улітку

Україна і Росія підпишуть нову газову угоду до кінця літа. Таку думку озвучив міністр палива та енергетики Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Інтер".

"Ми постійно над цим працюємо... Якщо одну сторону не влаштовують договірні відносини, то, безумовно, цей контракт довго працювати не буде. Ми будемо робити все, щоб його скасувати", - зазначив він.

"У нас настільки високий рівень взаємного співробітництва та широке поле економічних відносин, що ми приречені на те, щоб домовитися", - уточнив міністр.

"Я вважаю, що поступ обов‘язково буде, це непростий процес, оскільки тут великі інтереси наших країн і дуже висока відповідальність для економік, але я переконаний, що протягом цього літа ми компроміс знайдемо", - сказав Бойко.

"До моменту, коли у нас суттєво зростає ціна на газ, а вона у нас росте в четвертому кварталі, ми знайдемо компроміс, який дозволить нам пом‘якшити ці наслідки", - додав він.

Міністр підтвердив інформацію про те, що газовий контракт можна розірвати у судовому порядку, але підкреслив, що "домовимося без судів".

Бойко обіцяє новий газовий контракт улітку


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті