Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 15:33 | London, Jul 22 13:33 | New York, Jul 22 09:33
Shanghai, Jul 22 21:33 | Tokyo, Jul 22 22:33 | Sydney, Jul 23 00:33

Бойко каже, що домовився з РФ про створення робочої групи щодо газу

Бойко каже, що домовився з РФ про створення робочої групи щодо газу
Рейтинг: 0
Голосів: 0
21 квітня 2011 в 09:00 - Роман Зайцев


Бойко каже, що домовився з РФ про створення робочої групи щодо газу

Україна і Російська Федерація домовилися створити робочу групу для обговорення умов постачання газу.Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Вчора до нас приїжджав віце-прем‘єр уряду Росії Ігор Сєчін. Ми обговорили аспекти, пов‘язані з постачаннями газу в нашу країну. Переговори будуть продовжені. Ми домовилися про створення робочої групи, яка буде відпрацьовувати ці питання. Йдуть конструктивний діалог", - сказав він.

Як повідомлялося, прем‘єр-міністр РФ Володимир Путін в ході візиту до Києва 13 квітня пообіцяв доручити Сєчіну під час його візиту до Києва 19 квітня обговорити з урядом України питання обґрунтованості всієї формули ціноутворення на газ для України.

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров у ході зустрічі з Путіним зазначав, що укладені на початку 2009 року Юлією Тимошенко газові угоди з Росією є кабальними для України.

Згідно із підписаними в січні 2009 року російсько-українським газовими контрактами на період до 2020 року, ціна імпорту російського газу розраховується за формулою, що враховує зміну цін на мазут і газойль в попередні дев‘ять місяців.

При цьому в якості базової ціни була обрана ціна в 450 доларів за тисячу кубометрів, яка, на думку переважної більшості українських експертів, значно перевершує ціни поставок російського газу для інших країн Європи, хоча в ціні газу для України відсутня плата за транзит.

Нова українська влада у квітні 2010 року в Харкові в обмін на продовження на 25 років оренди бази Чорноморського флоту домоглася знижки в ціні газу для Києва в розмірі 30%, але не більше 100 доларів за тисячу кубометрів.

У результаті в другому кварталі 2010 року ціна знизилася до 232,86 долара за тисячу кубометрів з 305,68 долара за тисячу кубометрів кварталом раніше.

Але потім вона стала потроху рости через подорожчання нафти на світовому ринку: у третьому кварталі вона досягла 248,72 долара за тисячу кубометрів, у четвертому - близько 252 доларів за тисячу кубометрів.

У 2011 році у зв‘язку із різким зростанням цін на нафту, викликаних подіями в Північній Африці і на Близькому Сході, ця тенденція тільки підсилилася.

У першому кварталі ціна зросла до 264 доларів за тисячу кубометрів, а в цілому за підсумками року експерти прогнозують середню ціну поставок в 300 доларів за тисячу кубометрів, хоча спочатку "Газпром" прогнозував її в 280 доларів за тисячу кубометрів.

Бойко каже, що домовився з РФ про створення робочої групи щодо газу


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті