Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:33 | London, Apr 17 13:33 | New York, Apr 17 09:33
Shanghai, Apr 17 21:33 | Tokyo, Apr 17 22:33 | Sydney, Apr 18 00:33

Азербайджанська нафта потече в Україну у квітні

Азербайджанська нафта потече в Україну у квітні
31 січня 2011 в 16:31 - Роман Зайцев


Азербайджанська нафта потече в Україну у квітні

Постачання азербайджанської нафти в Україну почнуться у квітні 2011 р. Про це журналістам заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Кірюшин."Одним із західноукраїнських заводів вже підписано угоду про постачання азербайджанської нафти від 1,5 до 3 млн т на рік", - заявив І.Кірюшин.
За його словами, планується постачання азербайджанської нафти на нафтопереробні заводи "Нафтохімік-Прикарпаття" (Івано-Франківська обл.) та "Галичина" (Львівська обл).

При цьому, за словами І.Кирюшина, азербайджанська нафта буде танкерами поставлятися в Одесу, і транспортуватися до Бродів нафтопроводом Одеса-Броди, а до західноукраїнських НПЗ - однієї з ниток нафтопроводу "Дружба".

Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявляв, що Азербайджан пропонує постачати України до 8 млн т нафти.

У свою чергу, міністр промисловості і енергетики Азербайджану Натік Алієв заявляв, що Азербайджан може поставляти в Україні 5 млн т нафти і 5-7 млрд куб. м зрідженого газу. Він нагадав, що за 9 місяців 2010 р. Азербайджан поставив в Україну 160 тис. т. нафтопродуктів та понад 1 млн т сирої нафти, що в 5 разів більше в порівнянні з 2008 р.

Азербайджанська нафта потече в Україну у квітні


Новини Статті Аналітика
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну Стихійні лиха в Японії вплинули на постачання автомобілів в Україну У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті