Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 23:11 | London, May 23 21:11 | New York, May 23 17:11
Shanghai, May 24 05:11 | Tokyo, May 24 06:11 | Sydney, May 24 08:11

Азербайджан постачатиме Україні більше нафти

Азербайджан постачатиме Україні більше нафти
28 жовтня 2010 в 15:40 - Роман Зайцев


Азербайджан постачатиме Україні більше нафти

Азербайджан планує збільшувати обсяги поставок нафти в Україні. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв.  "Ми вже збільшили постачання нафти в Україні ... у цьому році, ще рік не закінчений, більше мільйона тонн азербайджанської нафти було поставлено на ринки України. І ми розраховуємо в майбутньому нарощувати обсяги постачань", - сказав Алієв на спільній з президентом Януковичем прес-конференції.

Алієв пояснив такі наміри планами Азербайджану на збільшення рівня видобутку азербайджанської нафти.

Він також підкреслив, що в перспективі через територію Азербайджану на українські ринки може поставлятися нафта сусідів цієї країни, розташованих на східному узбережжі Каспійського моря.

"І цей проект також сприятиме більш повній інтеграції країн регіону Чорноморського та Каспійського. І тим самим ми створимо ще один дуже надійний енергетичний коридор, який буде пов‘язувати Каспійське море, дуже багате енергоресурсами, з ринками Україні, з ринками Європи", - сказав він , додавши, що це буде широкомасштабне енергетичне співробітництво, "приносить усім користь".

У свою чергу Янукович зазначив, що всі наступні кроки Україні будуть спрямовані на заповнення нафтопроводу Одеса - Броди і пуск його в аверсному режимі.

"Всі наступні наші кроки будуть спрямовані на те, щоб наповнити нафтопровід Одеса - Броди і запустити його в аверсному режимі", - підкреслив український президент.

Як повідомлялося, в січні 2010 року займали на той час посаду представника президента з питань міжнародної енергетичної безпеки Богдан Соколовський повідомив, що ЗАТ "Укртатнафта" планує імпортувати 3 млн. тонн каспійської нафти в 2010 році.

За його словами, в 2009 році на Кременчуцький НПЗ надійшло близько 560 тис. тонн легкої каспійської нафти. При цьому Соколовський нагадав, що у разі початку роботи нафтопроводу Одеса - Броди в аверсному режимі щорічні поставки каспійської нафти на українські НПЗ можуть зрости ще на 4 млн. тонн.

"Укртатнафта" і ДНКАР в 2009 році уклали довгостроковий договір про постачання на Кременчуцький НПЗ нафти в обсязі 240 тис. тонн на місяць.

При цьому глава правління "Укртатнафти" Павло Овчаренко заявляв про намір збільшити щомісячні поставки каспійської нафти на завод до 400 тис. тонн.

Нафта поставляється танкерами в Одеський морський торговий порт, а її транспортування здійснюється за системою Придніпровських магістральних нафтопроводів.

Азербайджан постачатиме Україні більше нафти


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 21.02.2011. Різноспрямованість при низькій активності торгів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 21.02.2011. Різноспрямованість при низькій активності торгів
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд європейських ринків за 11.02.2011. Тиждень завершується зростанням Огляд європейських ринків за 11.02.2011. Тиждень завершується зростанням
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 11.02.2011. Ситуація в Єгипті знову впливає на світові ринки Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 11.02.2011. Ситуація в Єгипті знову впливає на світові ринки
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 10.02.2011. Корекція продовжується Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 10.02.2011. Корекція продовжується
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті